نمناک اخبارحوادث مرگ مرموز پیرمرد صاحبخانه با نوه مستاجر
مرگ ، قتل
در درگیری صاحبخانه با نوه مستاجر در شهرک ولیعصر صاحبخانه 65 ساله جان خود را از دست داد.
تاریخ انتشار : 24 بهمن 1396

مرگ صاحبخانه توسط نوه مستاجر

ماموران کلانتری 153 شهرک ولیعصر ظهر امروز در جریان مرگ مشکوک پیرمرد 65 ساله در مغازه اش قرار گرفتند.
بلافاصله ماموران در محل حادثه حاضر و با جسد صاحب مغازه در گوشه ای از مغازه روبرو شدند. با اعلام موضوع به بازپرس ویژه قتل، تحقیقات از سوی ماموران کلانتری آغاز شد.
یکی از کسبه درباره حادثه به ماموران گفت:دقایقی قبل پسر جوانی که نوه مستاجر صاحب مغازه است اینجا آمده و با پیرمرد مشغول جر و بحث شد. هنوز دقایقی از جر و بحث آنها نگذشته بود که صاحب مغازه نقش زمین شد و پسر همسایه با خودرو پرایدش متواری شد.
در ادامه ماموران به خانه مادر بزرگ پسر جوان رفته و موفق شدند پراید متهم را شناسایی کنند. در حالیکه ماموران قصد انتقال خودرو پراید را داشتند، پسر 22 ساله در محل حاضر و از سوی ماموران بازداشت شد.
با انتقال متهم به کلانتری پسر جوان در بازجویی های اولیه گفت:صاحبخانه مادربزرگم هر روز خودرواش را به خانه او آورده و در حیاط پارک می کرد. من هر روز به مادر بزرگم سر می زنم و مجبور بودم پرایدم را در خیابان پارک کنم. صبح امروز بار دیگر پیرمرد صاحبخانه خودرواش را در حیاط خانه مادربزرگم پارک کرد. وقتی با این صحنه مواجه شدم عصبانی شده و به در مغازه اش رفتم. حین جر و بحث او روی زمین افتاد و من از ترس فرار کردم.
سرهنگ علی شریفی رئیس کلانتری 153 شهرک ولیعصر با اعلام این خبر گفت:با دستور بازپرس ویژه قتل متهم به اداره آگاهی منتقل شد و تیمی ویژه از کارآگاهان تحقیقاتشان را درباره علت مرگ مرد صاحبخانه آغاز کردند.

مرگ مرموز پیرمرد صاحبخانه با نوه مستاجر

مرگ مرموز پیرمرد صاحبخانه با نوه مستاجر
:
امتیاز : 3.2 تعداد رای : 17
برگرفته از ایلنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 11 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف