نمناک اخبارحوادث قتل هولناک نوعروس به دست داماد در تنکابن
قتل ، قتل نوعروس
داماد خشمگین تنکابنی، یک ساعت بعد از قتل نـوعروس دستگیر شد،فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن گفت: تحقیقات تخصصی ازعامل جنایت ادامه دارد.
تاریخ انتشار : 7 مرداد 1396

دستگیری داماد، یک ساعت بعد از قتل نوعروس

ساعت 10صبح روز سه شنبه 3 مرداد ماه سال 96، مأموران پلیس 110 به دنبال تماس تلفنی، ازمشاجره و درگیری شدید زوج جوانی در یکی از روستاهای اطراف تنکابن دراستان مازندران، باخبرشدند. بلافاصله مأموران پلیس بخش «نشتا» راهی روستای فقیه آباد شدند.

آنها درتحقیقات مقدماتی از همسایگان دریافتند، زوج جوان ساعتی قبل مشاجره سختی داشتند و بعد از آن صدای فریادهای زن جوان به طورمرموزی خاموش شد.
 مأموران پس ازورود به خانه مورد نظر با جسدخونین نوعروس 27 ساله به نام عاطفه روبه روشدند که براثراصابت ضربات چاقو به قتل رسیده بود.همچنین مشخص شد شوهر28 ساله این زن - مهدی- پس ازقتل متواری شده است.
بنابراین همزمان با حضور بازپرس کشیک وتیم جنایی درمحل جنایت، تجسس های تخصصی برای ردیابی ودستگیری متهم فراری در دستور کار مأموران پلیس جنایی شهرستان تنکابن قرار گرفت. تا اینکه ساعتی بعد آنها ردپای متهم را در خانه یکی از بستگانش شناسایی و درعملیات ضربتی دستگیرش کردند.
متهم در بازجویی ها به تشریح نحوه قتل پرداخت و گفت:ساعتی قبل بر سر مسائلی میان من و همسرم مشاجره سختی در گرفت. در حالی که خیلی عصبانی شده بودم کاردی را برداشته و خواستم او را بترسانم که آرام شود. اما ناگهان کنترلم را ازدست داده و او را هدف قرار دادم.سرهنگ «رامین شمس» - فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن- با بیان اینکه دستگیری قاتل در کمتر از یک ساعت صورت گرفت، گفت:تحقیقات تخصصی ازعامل جنایت ادامه دارد.

قتل هولناک نوعروس به دست داماد در تنکابن

قتل هولناک نوعروس به دست داماد در تنکابن
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 13
برگرفته از برترینها - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 9 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف