نمناک اخبارحوادث قتل همسر باردار به جرم تهیه نکردن غذا !
همسر باردار ، اعدام همسر باردار
پلیس استان بابل عراق اعلام کرد جوانی از اهالی این استان همسر باردار خود را که حاضر نشده بود برای وی غذا درست کند، به قتل رساند.
تاریخ انتشار : 15 مهر 1395
بازدید : 2,381 نفر

قتل همسر باردار بخاطر غذا و تلویزیون

سرتیپ علی حسن الزغیبی، رئیس پلیس استان بابل روز چهارشنبه گفت:"یکی از اهالی منطقه التاجیه بابل به نام (عباس) تنها چند ماه پس از ازدواج، همسر باردار خود را که فقط 17 سال داشت به قتل رساند."

الزغیبی افزود:"عباس به صراحت اعتراف کرده است که همسر خود را در اتاق خواب، حلق آویز کرده است وی علت این اقدام را خودداری همسرش از تهیه غذا به دلیل اصرار بر تماشای سریال تلوزیونی عنوان کرد".

سرتیپ الزغیبی خاطرنشان کرد که مجرم با استفاده از یک شال همسر خود را دار زده است در این جنایت، جنین وی نیز کشته است.

اعدام همسر باردار

مرد جوان همسر باردارش را بخاطر درست نکردن غذا دار زد

الزغیبی گفت:"مجرم در ابتدا این جنایت را انکار کرد و مدعی شد که همسرش خودکشی کرده است، اما یکی از افسران در حین تحقیقات متوجه حقیقت شد.

رئیس پلیس بابل خاطرنشان کرد که این جوان پس از ارتکاب قتل با مراجعه به مرکز پلیس مدعی شد که همسرش خودکشی کرده است، اما پس از کشف شواهد و مدارک جنایی روشن شد که همسر وی به قتل رسیده است و در نهایت این جوان در بازجویی به جنایت خود اعتراف کرد.

قتل همسر باردار به جرم تهیه نکردن غذا !

قتل همسر باردار به جرم تهیه نکردن غذا !
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 6
برگرفته از جام جم / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 3 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف