قتل

مرد جوان پس از قتل همسر و مادرش با پلیس تماس گرفت!

تاریخ انتشار : 2 اسفند 1395کد مطلب : 44778زمان مطالعه : 2 دقیقه
مرد جوان که پس از قتل همسر و مادرش، سردرگم مانده بود و نمی دانست چگونه اجساد را سربه نیست کند با پلیس تماس گرفت.

تماس با پلیس بعد از ارتکاب قتل

«کوین نلسون» 32 ساله که ساکن فلوریدای امریکا است، در تماس با پلیس اعلام کرد ساعاتی قبل همسر و مادرش را به قتل رسانده و نمی داند با اجساد چه کار کند. او به مأمور پلیس گفت:«شاید گزارش تیراندازی در منطقه را گرفته باشید. من همان تیرانداز هستم که همسر و مادرم را به قتل رسانده ام اما نمی دانم با اجسادشان چه کار کنم.لطفاً مرا دستگیر کنید و برای همیشه به زندان بیندازید.»

با این تماس مشکوک، تیمی از پلیس منطقه به نشانی اعلام شده اعزام شدند و در بررسی خانه نلسون، دو جسد در حمام پیدا کردند که با شلیک گلوله به قتل رسیده بودند و روی آنها پتویی کشیده شده بود. مأموران با دیدن اجساد برای یافتن عامل جنایت به جست و جو در ساختمان پرداختند و دختر نوجوان مجروحی را در اتاقی دیگر پیدا کردند که با شلیک گلوله بیهوش شده بود.

قتل همسر و مادر

تماس عجیب جنایتکار با پلیس پس از ارتکاب قتل

با انتقال دختر 15 ساله به بیمارستان، نلسون که با اسلحه نیمه اتوماتیک در اتاق کناری نشسته بود، خود را به پلیس معرفی کرد و تسلیم شد.هنوز هویت دختر مجروح وانگیزه جنایت ها مشخص نیست. اما همسایه ها درفاصله چند دقیقه صدای شلیک گلوله ها را شنیده بودند.ولی پیش از آن هیچ صدای درگیری از خانه مورد نظر شنیده نشده بود.

یکی از همسایه ها در این باره گفت:«من ساعاتی قبل متوجه صدای گلوله ها شدم و حتی با برداشتن اسلحه ام بیرون از خانه رفتم اما هیچ خبری نبود و به تصور اینکه اشتباه کرده ام پلیس را خبر نکردم.»

مرد جوان پس از قتل همسر و مادرش با پلیس تماس گرفت!

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
برگرفته از ایران / م.ف
برچسب :
وبگردی