دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارحوادث راز قتل هولناک 2 زن و یک کودک در تجریش
قتل ، قتل هولناک
دو واحد آپارتمان در گلابدره دچار حریق شدند که پس از اطفای آن آتش نشانان با جسد دو زن و یک کودک مواجه شدند ولی این پایان ماجرا نبود بلکه آنها پیش از آتش سوزی به قتل رسیده بودند.
تاریخ انتشار : 14 اسفند 1393
بازدید : 23,036 نفر

با اطفای حریق، وقتی آتش نشانان وارد دو واحد آپارتمان شدند با جسد دو زن و یک کودک روبه رو شدند.اما این پایان ماجرا نبود چرا که با بررسی اجساد مشخص شد آنها بر اثر انفجار و آتش سوزی جانشان را از دست نداده اند بلکه به قتل رسیده اند.

قتل


اعتماد بی جا و یک لحظه غفلت همه دلیلی بود که باعث شد جنایت هولناک تجریش رقم بخورد. زن جوان وقتی در خانه را به روی دوست خانوادگی شان باز کرد و او را به داخل خانه دعوت کرد، هرگز تصور نمی کرد همین اشتباهش، سه جنایت را رقم بزند.
ظهر دوشنبه 20بهمن ماه امسال، ماموران آتش نشانی پایتخت در جریان حریق و انفجار ساختمانی در خیابان گلابدره قرار گرفته و راهی آنجا شدند.
انفجار باعث تخریب 2 واحد طبقه اول ساختمان شده و به دنبال آن آتش سوزی به وجود آمده بود.
در حالی که آتش نشانان سرگرم خاموش کردن شعله های آتش بودند در تحقیق از همسایه ها مشخص شد که هنگام وقوع حادثه، زن جوانی به نام مینا به همراه فرزندش علیرضا و مادر شوهرش حلیمه در 2 واحد مسکونی تخریب شده حضور داشته اند.
آنها از مدت ها قبل در این دو واحد مسکونی که روبه روی هم قرار داشتند زندگی می کردند و پس از حادثه هیچکس از سرنوشت آنها اطلاعی نداشت.
با اطفای حریق، وقتی آتش نشانان وارد دو واحد آپارتمان شدند با جسد دو زن و یک کودک روبه رو شدند.اما این پایان ماجرا نبود چرا که با بررسی اجساد مشخص شد آنها بر اثر انفجار و آتش سوزی جانشان را از دست نداده اند بلکه به قتل رسیده اند.
در چنین شرایطی ماجرای جنایت به حسین پور، بازپرس دادسرای امور جنایی گزارش شد و وی برای رازگشایی این جنایت خود را به محل حادثه رساند.
تحقیقات برای روشن شدن ماجرا آغاز شد تا اینکه کارآگاهان درجریان رسیدگی به پرونده متوجه مرد جوانی شدند که خودش را از نزدیکان خانواده مقتولان معرفی می کرد و وارد محل حادثه شده بود.
این مرد به طرز مرموزی تلاش می کرد صحنه جنایت را برهم بزند و مأموران را گمراه کند و همین رفتار او بود که باعث شد بازپرس جنایی به وی مظنون شده و حکم جلب وی را صادر کرد.
به این ترتیب، تنها مظنون پرونده به بازداشتگاه پلیس آگاهی منتقل شد. وی در جریان بازجویی ها لب به اعتراف گشود و گفت که روز حادثه برای دیدن یکی از دوستان قدیمی ام به خانه اش رفتم اما او نبود و همسرش تا رسیدن شوهرش، مرا به داخل خانه دعوت کرد.
وقتی در خانه تنها بودیم، فکر سرقت به ذهنم رسید اما همسر دوستم متوجه ماجرا شد و به همین خاطر شروع به سر و صدا کرد و می خواست مرا از خانه بیرون کند. من هم از ترس اینکه همسایه ها متوجه شوند، مجبور شدم او را به قتل برسانم.
پس از قتل این زن می خواستم از خانه شان خارج شوم که مادرشوهرش که در واحد روبه رویی زندگی می کرد مرا دید. او مرا می شناخت و دعوتم کرد تا زمان رسیدن پسرش در خانه شان بمانم.
به این ترتیب وارد خانه شان شدم اما لحظاتی بعد رفتارم باعث مشکوک شدن این زن شد. او خواست سری به عروسش بزند اما می دانستم با دیدن جسد او متوجه می شود که قتل، کار من بوده است.
برای همین مجبور شدم او را هم به قتل برسانم. همان هنگام بود که پسربچه دوستم از مدرسه به خانه برگشت و برای اینکه لو نروم، وی را نیز با ضربات چاقو به قتل رساندم.
سپس برای اینکه آثار جرم را از بین ببرم شلنگ گاز خانه را بریدم تا خانه منفجر شود. بعد از این کار از آنجا فرار کردم و چند دقیقه بعد بود که خانه منفجر شد.
پس از این ماجرا لباس هایم را عوض کردم و دوباره به محل حادثه برگشتم و می خواستم بدانم چه اتفاقی افتاده است و خودم را از نزدیکان صاحبخانه معرفی کردم و وارد خانه شدم.
می خواستم اگر آثاری از من باقی مانده از بین ببرم اما بازپرس جنایی به من مشکوک شد و دستور داد که بازداشت شوم. تحقیقات تکمیلی درباره این پرونده همچنان ادامه دارد.
 

راز قتل هولناک 2 زن و یک کودک در تجریش

راز قتل هولناک 2 زن و یک کودک در تجریش
4.7129
برگرفته از همشهری آنلاین - /م
این مطلب مفید بود ؟ 121 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف