نمناک اخبارحوادث قتل هولناک دو کودک توسط مادرشان در گچساران
قتل ، جنایت
مادری که پس از سر بریدن و قتل دو فرزندش قصد خودکشی داشت دستگیر شد.
تاریخ انتشار : 23 آذر 1394

ماجرای قتل دو کودک در گچساران

زن جوان در جنایتی هولناک دو فرزند خود را سر برید.

ساعت 8 صبح یکشنبه در تماس مردی با مرکز فوریت های پلیسی گچساران راز این جنایت هولناک فاش شد. ماموران پس از حضور در خانه مورد نظر با زن جوانی به نام مدینه روبه رو شدند که با ضربه های چاقو مجروح شده بود و بی تاب فرزندانش بود.

پدر مدینه در تحقیقات گفت:دخترم پس از قتل دو فرزندش خودزنی کرده بود که او را به خانه خود آوردیم اما جسد دو فرزندش در خانه خودشان است.

کارآگاهان سپس راهی خانه مدینه شده و با جسد دختر و پسر 6 و 3 ساله اش روبه رو شدند. جسد فاطیما و امیررضا در حالی که براثر اصابت چاقو به گردنشان به قتل رسیده بودند، در کنار یکدیگر قرار داشت.

همزمان با تشکیل پرونده قضایی، همسر مدینه در بازجویی گفت:همسرم مدتی بود از بیماری روحی رنج می برد و تحت درمان بود. چند ماهی حالش خوب شده بود اما از چند هفته قبل دوباره حالش بد شد و دارو مصرف می کرد. صبح به محل کارم رفتم که یک ساعت بعد در تماس خانواده همسرم متوجه ماجرا شده و سراسیمه به خانه آمدم و با جسد بچه هایمان روبه رو شدم .همسرم براثر جنونی که به وی دست داده، جان دو فرزندمان را گرفته است.

اعتراف به قتل

در مرحله بعدی ماموران به تحقیق از مدینه پرداختند که او به پلیس گفت:مدت ها بود از بیماری روحی رنج می بردم و تحت درمان بودم. روز حادثه پس از آن که شوهرم به محل کارش رفت، متوجه شدم قرص هایم تمام شده است. همان زمان احساس تنفر از بچه هایم سراغم آمد و در حالی که نمی فهمیدم چه کاری انجام می دهم، چاقویی را از آشپزخانه برداشتم و ابتدا دخترم را با ضربه چاقو یی که به گلویش زدم، کشتم و بعد پسر 3 ساله ام را به همان شیوه کشتم.

وی اضافه کرد:حالم خیلی بد بود. ده دقیقه بعد زمانی که متوجه شدم دست به جنایت زده ام، پشیمان شدم و با همان چاقو ضربه هایی به بدن خود وارد کردم تا به زندگی ام پایان دهم که موفق نشدم. سپس با خواهرم تماس گرفتم و موضوع را گفتم .

سرهنگ علی کرم بازیان، فرمانده انتظامی شهرستان گچساران در این باره گفت:با اعتراف متهم به قتل دو فرزندش با توجه به این که او زخمی شده بود، به بیمارستان منتقل شد تا پس از بهبود، تحقیقات از وی ادامه یابد.

متهم به قتل تحت نظر کارشناسان پزشکی قانونی قرار می گیرد تا جنون او در زمان قتل بررسی شود.

قتل ، جزئیات سربریدن دو کودک توسط مادر در گچساران

برگرفته از جام جم - /ک
این مطلب مفید بود ؟ 69 35
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف