قتل هولناک همسر با چکش

قتل هولناک همسر با 172 ضربه چکش و تبر + تصاویر

تاریخ انتشار : 17 مرداد 1394کد مطلب : 18697زمان مطالعه : 2 دقیقه
مرد 30 ساله اهل استرالیا در اقدامی وحشیانه با 172 ضربه چکش و تبر همسر خود را به قتل رساند.

مردی اهل " استرالیا " همسر خود را به طور وحشیانه با ضربات تبر و چکش به قتل رساند.

این مرد 30 ساله که به اتهام قتل همسرش به وسیله "چاقو و تبر و  وسایل تیز باغبانی " در جمعه یازده اکتبر دو هزار و سیزده توسط پلیس بازداشت شد.

بر اساس گزارش پلیس، آقای " رود ری کوین کوربت " 30 ساله در صبح روز جنایت با اورژانس تماس گرفت و ادعا کرد که همسرش زخمی به خانه آمده است.

مقتول
 

وقتی اورژانس به محل حادثه که خانه آنها در " پرت شرقی "واقع در " پکن هام " بود رسید با دیدن خانم " تایی فورد " که غرق در خون بود و به سختی نفس می کشید روبه رو شدند.

این قربانی که از 172 مورد جراحت در همه ی اعضای بدنش رنج می برد به بیمارستان انتقال یافت اما چندی بعد جان خود را از دست داد.

پزشکان اورژانس که ادعای آقای " کوربیت " را باور نکردند با پلیس تماس گرفتند و او در خانه اش بازداشت شد.

تشریح جنایت
 

در تحقیقات گسترده تر پلیس معلوم شد که این جنایتکار همسر 18 ساله خود را با وسایلی ازجمله چاقو و چکش و تبر و وسایل باغبانی زخمی کرده و گلوی او را به منظور خفه کردن فشار داده به طوری که پزشکان 41 مورد جراحت در ناحیه سر و گردن 32 مورد در بازوی راست 30 مورد در بازوی چپ 11 مورد در پای راست و 19 مورد در پای چپ و همچنین 29 مورد در ناحیه ستون فقرات گزارش دادند.

مادر قربانی خانم " هیدن " در گزارش خود گفت:دخترش 2 ماه قبل از این جنایت در 11 اکتبر براثر خشونت و ضرب و شتم " کوربیت " جنینش را سقط کرد و بعد از او تصمیم به جدایی گرفت.

در بازجویی های به عمل آمده از " کوربت " جنایت کار اعتراف کرد که همسرش او را تهدید می کرد و می گفت:که به پلیس گزارش می دهد که فرزندمان براثر رفتار وحشیانه من به قتل رسید و باعث سقط آن شدم و او می خواست از من جدا شود و من به این دلیل دست به این جنایت زدم.

گفتنی است، او که تاکنون در حبس منتظر روز دادگاه بود در دادگاهی که برگزار شد به 18 سال زندانی محکوم شد.

قتل هولناک همسر با 172 ضربه چکش و تبر + تصاویر

3.885
این مطلب مفید بود ؟6421
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
نظرات
وبگردی