دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارحوادث قتل هولناک همسر با ضربات پتک + عکس
قتل ، قتل همسر
دومنیک ایسوم مرد جوان 28 ساله در یک درگیری با همسرش بر سر حضور در شبکه های اجتماعی، در یک حمله وحشیانه او را با ضربات پتک قتل رساند.
تاریخ انتشار : 10 مرداد 1394
بازدید : 6,461 نفر

دومینک ایسوم 28 ساله به جرم قتل همسرش خانم سامانتا هندرسون دستگیر و در دادگاه محاکمه شد.

قتل همسر

 

بر اساس گزارش پلیس این شوهر که نسبت به روابط همسرش با دوستانش در شبکه اجتماعی حسادت می کرد همیشه با یکدیگر مشکل داشته و بر اثر کنترل کردن های یکدیگر باهم درگیر می شدند به طوری که در آخرین مورد در تاریخ 21 ژانویه پس از دعوا و کشمکش " ایسوم " به طور وحشیانه به " سامانتا " حمله ور شد و براثر ضربات پتک وارد به سر قربانی باعث مرگ او شد.
این شوهر بی رحم که اهل " تورف کسل دورست " است پس کشتن همسر 25 ساله اش او را در یک لحاف پیچیده و به دریاچه انداخت.
به گفته پلیس؛ جسد غرق شده " سامانتا " که مادر 4 فرزند یک تا 6 ساله بود در حالی که در یک لحاف پیجیده شده بود، در دریاچه پیدا شد و همچنین موبایل قربانی که قبلاً باطری آن در آورده شده بود در آب پیدا شد.
آقای " ایسوم " در دادگاهی که برگزار شد گفت:من قصد کشتن او را نداشتم و قتل او یک حادثه بود و این در حالی است که 16 ساعت پس از ناپدید کردن او به پلیس گزارش نداد تا اینکه یکی از دوستان سامانتا به پلیس گزارش گم شدن دوستش را داد.
همچنین در گزارش دوست قربانی که می گوید برای دیدن " سامانتا " به خانه او رفته بود در همان زمانی که " سامانتا " ناپدید شده بود و دید که " ایسوم " در حال تمیز کردن آثار جرم از کف اتاق است و وقتی از او پرسید در جواب گفت:که سگ اینجا را کثیف کرده است.
" ایسوم" در دادگاه به اتهام قتل همسرش به 17 سال زندانی محکوم شد.

قتل هولناک همسر با ضربات پتک + عکس

قتل هولناک همسر با ضربات پتک + عکس
3.425
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 17 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف