نمناک اخبارحوادث قتل وحشتناک دختر بچه 3 ساله به دست دوستش + عکس
قتل وحشتناک ، قتل وحشتناک
قتل وحشتناک دختر بچه 3 ساله به دست پسر11 ساله خانواده او را بهت زده کرد. پسر بچه داخل خودروی پارک شده در حال بازی بود که دختربچه برای بازی به نزد او رفت و به قتل رسید.
تاریخ انتشار : 17 مرداد 1394

 قتل وحشتناک "الیجا" دختر بچه ی 3 ساله با شلیک گلوله توسط پسر بچه ای 11 ساله مسئولان آمریکا را در رابطه با خرید و فروش و نگهداری اسلحه در این کشور نگران کرد.

به گزارش Detroit جنایتی تازه و وحشتناک در یکی از خشن ترین شهرهای ایلات متحده امریکا به وقوع پیوست. پسر بچه ای 11 ساله با شلیک گلوله، دختر بچه ی 3 ساله ای را به قتل رساند. این حادثه زمانی رخ داد که نوجوان قاتل در حال بازی با اسلحه ی پدرش بود.

کشتن دختر بچه

این پسر در داگاه کودکان گفت:روز دوشنبه اسلحه ی پدرم را در داخل کمد لباسش دیدم و تصمیم گرفتم برای بازیان را بردارم. برای آنکه والدینم از این ماجرا باخبر نشوند ف هفت تیر را از پنجره به حیاط پرت کردم و برای بازی به داخل ماشین پارک شده ی پدرم رفتم. در حال بازی بودم که " الیجا " دختر بچه ی 3 ساله ی مقتول به داخل ماشین آمد تا با من بازی کند و با اصابت گلوله به صورتش کشته شد.

بعد از شنیدن صدای شلیک گلوله با تماس والدین کودک نیروهای پلیس در محل حاضر شدند اما پسر به داخل خانه گریخته و پنهان شده بود. پلیس از درب پشتی وارد خانه شد و قاتل نوجوان را در حالی که در کف آشپزخانه به پشت افتاده بود را دستگیر کرد.

قتل وحشتناک دختر بچه 3 ساله به دست دوستش + عکس

قتل وحشتناک دختر بچه 3 ساله به دست دوستش + عکس
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 100
منبع : نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 79 21
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف