برده

قتل وحشیانه برده توسط اربابش در زاهدان + تصاویر+18

تاریخ انتشار : 2 شهریور 1395کد مطلب : 35439زمان مطالعه : 1 دقیقه
در حالیکه قرن 21 و عصر تمدن است هنوز عده ای به رسم جاهلیت برده داری می کنند. برده ی جوان که توسط ارباب سنگدلش با سیم داغ تنبیه شده بود جان خود را از دست داد.

قتل برده جوان به دست اربابش در سیستان و بلوچستان

فردی که به رسم جاهلیت هنوز خود را ارباب، و صاحب اختیار زیردست هایش می دانست، پس از تنبیه وحشیانه کارگرش، او را به قتل رساند.

تنبیه و خشونت ارباب-غلامی در یکی از شهرستان های استان سیستان و بلوچستان، فاجعه آفرید. فردی که در دوران منسوخ شدن رابطه ارباب-غلامی هنوز خود را ارباب و صاحب اختیار زیردست هایش می دانست، پس از تنبیه وحشیانه کارگرش، او را به قتل رساند.

بر اساس گزارش میدانی، تنبیه مقتول با استفاده از سیم داغ صورت گرفته که عکس ها گویای عمق این فاجعه می باشد. این قتل در شهرستان دلگان واقع در منطقه بلوچستان رخ داده است.

در حالی که با طلوع خورشید انقلاب اسلامی در منطقه بلوچستان، رابطه شوم و ضد بشری و غیراسلامی ارباب-غلامی تا حد زیادی منسوخ شد، اما هنوز بقایایی از آن در برخی نقاط وجود دارد که این فاجعه جلوه ای از این رفتارهای ظالمانه به اصطلاح اربابان با زیردست های شان می باشد.

توقع مردم و رسانه ها از نیروهای نظامی و انتظامی، برخورد قاطعانه و محکم با چنین اعمال فاجعه آمیزی است تا ریشه این رفتار جاهلی، کاملا در منطقه بلوچستان بخشکد.

برده ایرانی

برده ایرانی

تنبیه مرگبار برده ایرانی توسط اربابش

تصاویر دردناک تنبیه مرگبار و قتل برده ایرانی توسط اربابش در سیستان و بلوچستان

قتل وحشیانه برده توسط اربابش در زاهدان + تصاویر+18

2.742
این مطلب مفید بود ؟2319
برگرفته از زاهدان نیوز /ن
برچسب :
نظرات
وبگردی