نمناک اخبارحوادث قتل وحشیانه برده توسط اربابش در زاهدان + تصاویر+18
برده ایرانی ، برده
در حالیکه قرن 21 و عصر تمدن است هنوز عده ای به رسم جاهلیت برده داری می کنند. برده ی جوان که توسط ارباب سنگدلش با سیم داغ تنبیه شده بود جان خود را از دست داد.
تاریخ انتشار : 2 شهریور 1395

قتل برده جوان به دست اربابش در سیستان و بلوچستان

فردی که به رسم جاهلیت هنوز خود را ارباب، و صاحب اختیار زیردست هایش می دانست، پس از تنبیه وحشیانه کارگرش، او را به قتل رساند.

تنبیه و خشونت ارباب-غلامی در یکی از شهرستان های استان سیستان و بلوچستان، فاجعه آفرید. فردی که در دوران منسوخ شدن رابطه ارباب-غلامی هنوز خود را ارباب و صاحب اختیار زیردست هایش می دانست، پس از تنبیه وحشیانه کارگرش، او را به قتل رساند.

بر اساس گزارش میدانی، تنبیه مقتول با استفاده از سیم داغ صورت گرفته که عکس ها گویای عمق این فاجعه می باشد. این قتل در شهرستان دلگان واقع در منطقه بلوچستان رخ داده است.

در حالی که با طلوع خورشید انقلاب اسلامی در منطقه بلوچستان، رابطه شوم و ضد بشری و غیراسلامی ارباب-غلامی تا حد زیادی منسوخ شد، اما هنوز بقایایی از آن در برخی نقاط وجود دارد که این فاجعه جلوه ای از این رفتارهای ظالمانه به اصطلاح اربابان با زیردست های شان می باشد.

توقع مردم و رسانه ها از نیروهای نظامی و انتظامی، برخورد قاطعانه و محکم با چنین اعمال فاجعه آمیزی است تا ریشه این رفتار جاهلی، کاملا در منطقه بلوچستان بخشکد.

برده ایرانی

برده ایرانی

تنبیه مرگبار برده ایرانی توسط اربابش

تصاویر دردناک تنبیه مرگبار و قتل برده ایرانی توسط اربابش در سیستان و بلوچستان

قتل وحشیانه برده توسط اربابش در زاهدان + تصاویر+18

برگرفته از زاهدان نیوز /ن
این مطلب مفید بود ؟ 20 16
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف