قتل دختر جوان

قتل وحشیانه دختر جوان با 41 ضربه چاقو + عکس

تاریخ انتشار : 2 شهریور 1394کد مطلب : 19528زمان مطالعه : 1 دقیقه
مرد 31 ساله که چاقوی آشپزخانه را در گوشه ای از زمین بازی پنهان کرده بود با دیدن مقتول که دختر 16 ساله بود چاقو را برداشته و با 41 ضربه در ناحیه سر و گردن به قتل رساند.

قتل وحشیانه دختر 16 ساله

بر اساس گزارش پلیس ملبورن هنگامی که خانم کورتیک در حال قدم زدن در پارک ملبورن بود و تنها به فاصله 5 دقیقه از خانه خود دور شده بود این جنایت کار که به همراه دوستانش در پارک در حال بازی بودند و با دیدن قربانی شروع به یاوه گویی نسبت به او می کند و پس از یک درگیری لفظی پریس بی رحم با حمله وحشیانه خود، قربانی را مورد ضرب و شتم توسط چاقو قرارداد و پس از دزدیدن اشیاء گران قیمت او گریخت.

دختر مقتولپس از رسیدن پلیس به محل جنایت قربانی را که براثر جراحت های عمیق  در 41 مورد در ناحیه سر و گردن،  بی هوش بر روی زمین افتاده بود  به بیمارستان انتقال دادند و چندی بعد جان خود را از دست داد.

آقای پریس که همچنین به اتهام دزدی متهم بود در دفاع از خود در دادگاه گفت:کهنمی خواستم او را بکشم و اینیک تصمیم آنی از سر خشونت بود. به گفته پلیس این جنایت کار اسلحه سرد خود را که یک چاقو آشپزخانه بود به همراه داشت و در کنار زمین بازی پنهان کرده بود.

همچنین این جنایت کار اتهام تعرض به قربانی را که به او وارد شد را رد کرد و گفت:که من هیچ ارتباطی به رابطه نامشروع با او ندارم.

این حادثه تلخ در عصر روز دوشنبه در ماه مارس رخ داد و یک قربانی نوجوانی را به دنبال داشت.

قاتل بی رحم در حال حاضر در بازداشت به سر می برد و در دادگاه محاکمه خواهد شد.

قتل وحشیانه دختر جوان با 41 ضربه چاقو + عکس

3.154
این مطلب مفید بود ؟3321
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
برچسب : قتل
وبگردی