نمناک اخبارحوادث قتل وحشیانه یک زوج توسط فرزندشان + تصاویر
قتل وحشیانه ، قتل وحشیانه
پسری در کمال بی رحمی اقدام به قتل وحشیانه پدر و مادرش کرد . قاتل پس از قتل از اجساد فیلم برداری کرده و برای یکی از اقوام ارسال کرد.
تاریخ انتشار : 29 اردیبهشت 1395
بازدید : 4,142 نفر

قتل وحشیانه پدر و مادر به دست پسرشان

درک کانل 29 ساله مادر و ناپدریش را به قتل رساند. او حتی از اجساد آن ها فیلم برداری کرده و برای یکی از آشنایانش فرستاده است.

 آقای کانل به مادرش کیم هیگین بوثمن و ناپدری آمریکایی اش کریستوفر حمله و آن ها را به ضرب گلوله به قتل رسانده است. اجساد این دو فرد توسط کانل در کالیفرنیا پیدا و پلیس به صحنه جرم فراخوانده شد.
قتل وحشیانه

جوان عامل قتل وحشیانه والدینش

کانل که اهل گلازگو است ادعا می کند هیچ ارتباطی با قتل والدینش نداشته و وقتی به منزل مادرش رفته آن ها در همان حال یافته است. جسد مادر 48 ساله اش در راهرو خانه در دریایی از خون به همراه پوکه تیری که در نزدیکی اش قرار داشت یافت شد.
قتل وحشیانه والدین

قتل وحشیانه زن و مردی به دست فرزندشان

ناپدری او هم که 48 سال داشت در قسمت دیگر راهرو بود ولی روی لباس هایش موادشوینده یافت شد، گویا قاتل قصد داشته محل قتل را تمیز کند. پس از جست وجوی منزل 2 شات گان، 5 اسلحه کمری و 7 اسلحه دوربین دار یافت شد.
در حال حاضر او به جرم ارتکاب دو قتل درجه اول در زندان به سر می برد و حق پرداخت وثیقه را هم ندارد. او اعتراف کرد که پس از یافتن اجساد به مدت نامعلومی در کنار آن ها مانده و پس از آن سعی کرده تا خون های ریخته را پاک کند. او ادعا می کند ناپدری اش پول کلانی را بابت شرط بندی برروی اسب ها باید پرداخت می کرد و احتمال دارد این قتل کار طلبکاران بوده است. 

قتل وحشیانه یک زوج توسط فرزندشان + تصاویر

قتل وحشیانه یک زوج توسط فرزندشان + تصاویر
:
امتیاز : 2.2 تعداد رای : 9
برگرفته از یوکی نیوز /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف