نمناک فرهنگ و هنرچهره ها ماجرای قتل پدر المیرا شریفی مقدم مجری شبکه خبر!
المیرا شریفی مقدم ، المیرا شریفی مقدم مجری
المیرا شریفی مقدم گوینده شبکه خبر در صفحه اینستاگرامش از ماجرای قتل پدرش در 24 سال قبل پرده برداشت.
تاریخ انتشار : 24 تیر 1396

المیرا شریفی مقدم از ماجرای قتل پدرش پرده برداشت

المیرا شریفی مقدم مجری نام آشنای شبکه خبر که همسر داوود عابدی گوینده دیگر شبکه خبر است از یک راز بزرگ در زندگی اش پرده برداشت.

مرگ آتنا اصلانی دختربچه معصوم پارس آبادی که قربانی یک بیمار روحی و یک رفتار غیر انسانی در جامعه شد خانم گوینده خبر را تحت تاثیر قرار داد و باعث شد از یک راز بزرگ در زندگی اش پرده بردارد. المیرا شریفی مقدم با انتشار پستی در اینستاگرامش در واکنش به مرگ آتنا اصلانی درباره ماجرای قتل پدرش صحبت کرد.

المیرا شریفی مقدم در اینستاگرام خود نوشت:

المیرا شریفی مقدم

واکنش المیرا شریفی مقدم به مرگ آتنا

قاتل دخترک معصوم به سومین قتل هم اعتراف کرد.. قاتلی که سالها شناسایی نشده بود و در بزرگترین جنایت خود ، دختری هفت ساله را قربانی کرد و ملتی را در شوک و غم فرو برد. آیا بازهم جنایتی کرده است؟ اعدام هم برای این جانیان کم است. راحت بخواب دختر ناز، قاتل پدر من در این بیست و چهار سالی که شناسایی نشده مشغول چه کاری بوده؟ آیا به جنایتکاری ادامه داده یا مرده؟ کسی که برای کیف بری و دزدی میاد و انسانی رو به قتل میرسونه، ممکنه خیلی کارها بکنه! هرچند حالا کسی دنبالش نیست چون پرونده ما مختومه اعلام شد و من در حسرت این پاسخ ماندم که چرا پیدا نکردند؟!

المیرا شریفی مقدم گوینده مشهور شبکه خبر همسر داود عابدی مجری و گزارشگر برنامه های ورزشی است. وی در سال 79 در آزمون ورودی شبکۀ خبر پذیرفته شده است و اولین خبری که در این شبکه اجرا کرده است فروردین سال 1381 مخصوص جوان ها بوده است .

المیرا شریفی مقدم

المیرا شریفی مقدم در کنار داوود عابدی همسرش

المیرا شریفی مقدم هم اکنون گوینده مرکزی شبکه خبر می باشد و چند سالی است که با شبکه خبر همکاری می کند. المیرا شریفی مقدم و داوود عابدی دو پسر به نامهای امیر ابوالفضل وامیر ارسلان دارند.

 

ماجرای قتل پدر المیرا شریفی مقدم مجری شبکه خبر!

ماجرای قتل پدر المیرا شریفی مقدم مجری شبکه خبر!
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 296
برگرفته از صفحه شخصی المیرا شریفی مقدم / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 234 62
نظر کاربران
وكسپيم

وكسپيم

روحشون شاد انشالا كه ديگه شاهد همچين ناگواري هايي نباشيم

پاسخ دادن 55 4
سام

سام

روحشون شاد. دخترها همیشه پدرشان را دوست دارند. ولی هنگامی که ایشان در حین پخش خبر گریه کرد اعلام شد که هنگام خواندن نام کشته شدگان حادثه منا نام پدرش را دیده و نتوانست جلوی خودش را بگیرد !! و بعد برای تشویق به همراه شوهر شان که از گزارشگران کم کار ورزشی صدا و سیما هستند ( آقای عابدی ) و بچه هایشان به المپیک ریو رفتند! و از این شایعات که همیشه برای بازیگران و گویندگان مطرح میشود. کاش به طریقی این موضوع را تکذیب کنند.

پاسخ دادن 13 4
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف