دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارحوادث قتل پسر بچه به خاطر خوردن کیک تولدش
کشتن پسر ، قتل پسر بچه
پسر بچه ی 9 ساله تنها به دلیل خوردن بی اجازه کیک تولدش زیر مشت و لگد ناپدری کشته شد. ناپدری بعد از آنکه از خورده شدن کیک مطلع شد ضربه ای محک به شکم پسر بچه ی بی گناه زد و اورا به قتل رساند.
تاریخ انتشار : 20 تیر 1394
بازدید : 6,602 نفر

در تازه ترین اخبار حوادث آمریکا نام  "رابرت ویلسون" به اتهام ضرب و شتم وحشیانه ای که منجر به قتل پسر بچه 9 ساله شد به چشم می خورد.

قاتل وحشی
طبق گزارشات دیلی میل "جک گارسیا" پسر بچه 9 ساله تنها به دلیل آنکه بدون اجازه گرفتن وبه دور از چشم "ویلسون" تکه ای کوچک از کیک جشن تولدش را خورد، مورد ضرب و شتم وحشیانه ناپدری اش قرار گرفت و در نهایت پس از انتقال به بیمارستان به دلیل جراحات و صدمات جدی وارد شده جان باخت.
 
 گفته های همسایه ها در مورد خشونت های این مرد وحشی نشان گر ان است که این مرد از سلامت عقلی برخوردار نبوده است.
 
محل وقوع جرم
 
این ناپدری در اعترافاتش تنها به یک ضربه مشت به شکم مقتول اعتراف کرده است و خونریزی ها و شکستگی های بخش های دیگر بدن این پسر 9 ساله را ناشی از زمین خوردن او اعلام کرده است.
این حادثه در یک آپارتمان مسکونی در واشنگتن در حالی رخ داد که همه میهمانان سرگرم خوشگذرانی بودند که متوجه فریاد "جک" و "ویلسون" شدند.
 
پزشکان علت مرگ "جک" را پس از انتقال به بیمارستان خونریزی داخلی ناشی از شکسته شدن جمجه و پاره شدن اعضای داخلی بدنش اعلام کردند.
"رابرت ویلسیون" 30 ساله نامزد"گینویا" مادر پسر بچه 9 ساله قرار بود یک هفته بعد از برگزاری جشن تولد"جک" زندگی مشترک خود را آغاز کنند
 

قتل پسر بچه به خاطر خوردن کیک تولدش

قتل پسر بچه به خاطر خوردن کیک تولدش
3.113
منبع : نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 8 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف