نمناک اخبارجامعه ماجرای قتل 3 کودک به دست کارتن خواب ها
کارتن خواب ها ، کارتن خواب ها ی تهران
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: سه کودک 8 ،4 و5 ساله توسط کارتن خواب ها در خیابان های شهر به قتل رسیده اند. وی افزود:بعضی از خانواده ها در خصوص تنها فرستادن کودکان خود اطلاعات کافی ندارندو این امر موجب رخ دادن چنین اتفاق های ناگواری می شود.
تاریخ انتشار : 1 اردیبهشت 1395
بازدید : 8,299 نفر

3 کودک در خیابان های شهر به دست کارتن خواب ها کشته شده اند

 
فاطمه دانشور عضو شورای اسلامی شهر تهران در دویست و پنجاه و دومین جلسه علنی شورای شهر با تاکید بر این که جایگاه مددکاران در کشور کمتر دیده می شود،اظهار داشت:حساسیت و اهمیت کمتری به جایگاه مددکاران داده می شود به همین منظور از رئیس شورای اسلامی شهر تهران تقاضا دارم تا رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران را برای حضور در صحن شورا دعوت کند.
 
وی به قتل ستایش دختر 6 ساله افغانی که در ورامین اشاره کرد و گفت:این واقعه خیلی جامعه را متاثر کرد اما ما در گزارشمان شاهد چنین اتفاقات پرخطر و دردناکی در شهر تهران بوده ایم.
 
فاطمه دانشور
 
 
دانشور با تاکید بر این که قبل از داستان قتل ستایش شاهد گزارشاتی مبنی بر قتل پسر 8 ساله در خیابان وحدت اسلامی توسط یک فرد کارتن خواب و همچنین قتل دو کودک 4 و 5 ساله در مجاورت پارک کوثر توسط کارتن خواب ها بوده ایم، افزود:والدین در خصوص تنها فرستادن کودکان خود اطلاعات کافی ندارند به همین منظور آن ها را در خیابان تنها رها می کنند و این امر موجب رخ دادن چنین اتفاق های ناگواری می شود.
 
دانشور بابیان این که آموزش های شهروندی باید توسط شهرداری تهران صورت گیرد، تصریح کرد:از شهرداری تقاضا دارم که نسبت به آموزش و آگاهی خانواده ها در خصوص کودکانشان اقداماتی را انجام دهد.
 
وی با اشاره به ظرفیت سراهای محلات افزود:از ظرفیت سراهای محلات می توانیم برای کاهش آسیب در جامعه استفاده کنیم.
 
عضو شورای اسلامی شهر تهران از 31 عضو شورای اسلامی شهر تهران درخواست کرد تا عملکرد یک ساله شهرداری تهران در خصوص موضوعات آسیب های اجتماعی و اقدامات انجام شده در این زمینه را ارسال کند. 

تکذیب قتل 3 کودک توسط کارتن خواب ها

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در واکنش به اظهارات اخیر عضو شورای اسلامی شهر تهران، گفت:جسد هیچ کودکی کشف نشده است.

سردار عباسعلی محمدیان با رد ادعای فاطمه دانشور عضو شورای اسلامی شهر تهران مبنی بر قتل سه کودک 4، 5 و 8 ساله توسط کارتن خواب ها در پایتخت، گفت:مرجع رسیدگی به جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ است و این ادعا قویاً از سوی پلیس آگاهی تکذیب می شود.

محمدیان با اشاره به اینکه قتل کودک 10 ساله در خیابان وحدت اسلامی دردناک ترین قتل سال گذشته بود، افزود:با ردیابی های پلیسی، متهم این حادثه وحشتناک بلافاصله شناسایی و دستگیر شد و در حال حاضر متهم با قرار قانونی در زندان به سر می برد.

وی با اشاره به اینکه پلیس آگاهی تهران بزرگ با دستور فرمانده انتظامی تهران بزرگ با رصد مجرمان سابقه دار، همه تحرکات آنها را زیر نظر دارد تا امنیت پایدار را به شهروندان تهرانی هدیه کند، افزود:چنانچه عضو شورای شهر تهران مستندی درباره قتل های به وقوع پیوسته دارد، جا دارد که قبل از رسانه ای کردن این خبر، مستندات خود را به اداره آگاهی ارسال کند تا از تشویش اذهان عمومی جلوگیری به عمل آید.

ماجرای قتل 3 کودک به دست کارتن خواب ها

ماجرای قتل 3 کودک به دست کارتن خواب ها
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14
برگرفته از باشگاه خبرنگاران، مهر /م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 12 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف