نمناک اخبارحوادث قتل هولناک کودک توسط مادر ایرانی اش در آمریکا!
مادر ، قتل
اقدام وحشتناک و جنون آمیز زن جوان ایرانی مقیم امریکا وی را به 50 سال حبس محکوم کرد،این مادر بی رحم پسر خردسالش را با خوراندن دارو به قتل رسانده و جسدش را در خودرویی به آتش کشید.
تاریخ انتشار : 16 اسفند 1395

جنایت هولناک زن ایرانی در آمریکا

شکنجه های مادر بی رحم جان پسر بچه 5 ساله اش را گرفت! زن جوان ایرانی مقیم امریکا که پسر خردسالش را با خوراندن دارو به قتل رسانده و جسدش را در خودرویی به آتش کشیده بود، به 50 سال زندان محکوم شد.

قتل کودک

به گزارش پلیس ایالت «مریلند» امریکا، «نرگس» 35 ساله، چند ماه پس از طلاق ازشوهر ایرانی اش، پسر 5 ساله شان را با داروی ضد آلرژی به قتل رساند و برای اینکه جنایت خود را پنهان کند، جسد را داخل یک خودرو قرار داد و با به آتش کشیدن آن در صحنه یک تصادف ساختگی سعی کرد مسیرتحقیقات را منحرف کند. اما این تلاش ها پس از معاینات تخصصی پزشکی قانونی برملا شد و علت مرگ نیزمصرف بالای داروی ضد آلرژی در بدن کودک اعلام شد. همچنین کارشناس ها اعلام کردند این کودک پیش از سوختن مورد ضرب و شتم قرار گرفته که به نظر می رسد عامل جنایت برای خوراندن دارو به زور متوسل شده است.
این زن که مدتی پیش از این جنایت، با دردسر ومشکلات فراوانی از همسرش جدا شده بود، پس از تأیید اتهاماتش در دادگاه مریلند به اتهام قتل از نوع درجه اول به 50 سال زندان محکوم شد.

قتل هولناک کودک توسط مادر ایرانی اش در آمریکا!

برگرفته از رکنا - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 8 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف