نمناک اخبارحوادث قتل فجیع مرد جوان به خاطر زبان انگلیسی!
قتل ، کشتن دوست
درگیری دو جوان در یکی از خیابان های شهر پایان مرگباری داشت ، قتل دوست صمیمی فقط به خاطر زبان انگلیسی .
تاریخ انتشار : 6 فروردین 1397

قتل به خاطر زبان انگلیسی!

درگیری تعدادی جوان در بمبمئی پایان تلخی داشت و در نهایت منجربه قتل یکی از حاضرین در درگیری شد.

به گزارش ایندین تایمز جوانی به نام "محمد امیر عبدل" مدتی بود که با یکی از دوستانش برسر مسئله صحبت کردن به زبان انگلیسی درگیر می شد و علت این درگیری ناتوانی او در فهم این زبان و از طرفی اصرار دوستش برای صحبت به زبان انگلیسی بود.

راهین دوست مشترک قاتل و مقتول در مورد روز حادثه گفت :"محمد عبدل" نمی توانست خوب انگلیسی صحبت کند و در حقیقت چیزی از صحبت های دوستش "افروز " که به زبان انگلیسی مسلط بود متوجه نمی شد ؛ بارها در این مورد درگیر شده بودند و محمد عبدل از او خواسته بود که دیگر انگلیسی با او صحبت نکند چرا که تصور می کرد دوستش به این روش سعی در تحقیر او دارد اما مقتول همچنان بی توجه به ناراحتی دوستش به استفاده از انگلیسی به عنوان زبان مکالمه اش ادامه می داد . روز حادثه درگیری این دو دوست سر صحبت کردن به زبان انگلیسی بالا گرفت و ناگهان محمد عبدل چاقویی از جیب خود بیرون آورد و به سمت افروز حمله ور شد و متاسفانه با ضربات شدید چاقو او را به قتل رساند؛ 54 ضربه ی چاقو به بدن و گلوی پسر جوان موجب مرگ او شد.

قتل فجیع دوست به خاطر صحبت کردن به زبان انگلیسی!

منبع : نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف