نمناک اخبارجامعه اعتراف زن جوان به قتل همسر 76 ساله اش
قتل ، قتل وحشتناک
سرپرست پلیس آگاهی زنجان مشکلات خانوادگی را علت این جنایت عنوان کرد و افزود: به خاطر بد رفتاری، آزار، اذیت و همچنین اختلافات خانوادگی شب جنایت متهم، با ریختن نفت بر روی اثاثیه منزل و شوهر اقدام به ایجاد حریق کرده است.
تاریخ انتشار : 24 اسفند 1396

اعتراف زن جوان به قتل همسر 76 ساله

جعفر رحمتی افزود:زنی 31 ساله به اتهام قتل همسر 76 ساله خود دستگیر شد.

وی با اشاره به اینکه چندی پیش پرونده ای با عنوان آتش سوزی منجر به فوت، به پلیس آگاهی ارجاع شد، افزود:در پی اعلام آتش سوزی تیمی برای بررسی ماجرا به محل اعزام و پس از بررسی به همسر متوفی مشکوک شدند.

سرپرست پلیس آگاهی زنجان با بیان اینکه به علت ریزش سقف منزل امکان تشخیص آتش سوزی نبود افزود:متوفی به علت سوختگی شدید و عوارض ناشی از آن جان خود را از دست داده بود.

رحمتی با اعلام اینکه آتش سوزی در یکی از روستاهای توابع گیلوان رخ داده است، گفت:پس از مشکوک شدن ماموران و بررسی سرنخ ها به همسر متوفی مشکوک و وی را برای ادامه تحقیقات بیشتر به پلیس آگاهی منتقل کردند.

رحمتی ادامه داد:پس از 18 روز تحقیقات سرانجام متهم به قتل اعتراف کرده و پرده از راز جنایت خود برداشت.

سرپرست پلیس آگاهی زنجان مشکلات خانوادگی را علت این جنایت عنوان کرد و افزود:به خاطر بد رفتاری، آزار، اذیت و همچنین اختلافات خانوادگی شب جنایت متهم، با ریختن نفت بر روی اثاثیه منزل و شوهر اقدام به ایجاد حریق کرده است.

وی با بیان اینکه اعترافات متهم صورت جلسه و پس از تکمیل پرونده وی به دادسرا معرفی شد، تصریح کرد:مردم بهتر است در مواجهه با مسائل و مشکلات خانوادگی با مشاوران این امر مشورت کنند و از اقدام به عمل احساسی خودداری کنند.

اعتراف زن جوان به قتل همسر 76 ساله اش

برگرفته از برنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 8 5
نظر کاربران
امیر محمد یاراحمدی

امیر محمد یاراحمدی

کمی ترسناک بود؛اما دلیل مرگ طفل را نفهمیدم...

1 1
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .