نمناک سرگرمیگوناگون قدبلندترین زن و شوهر جهان + تصاویر
زن و شوهر ، قد بلند
بلندقدترین زن و شوهر دنیا و فرزندانشان را ببینید این زوج بلند قدترین زوج اهل انگلیس هستند و اینک با ثبت نامشان در گینس بعنوان بلند قد ترین زوج جهان شناخته می شوند.

بلندقدترین زن و شوهر

 
قدبلندترین زوج جهان گینسی شدند آنها نه تنها خودشان قدی بلند و غیرعادی دارند بلکه فرزندانشان نیز بیش از حد نرمان رشد می کنند.ویلکو اصلا هلندی بوده و بلوند است، در حالی که کیشا سیاه پوست است.آنها دو بچه دارند:لوکاس 4 ساله که مانند 7 ساله ها می ماند و اوای 2 ساله که مانند سه ساله ها قد کشیده است.

به گزارش سرویس گوناگون جام نیـوز، قبلا تصور می شد این زوج بلند قدترین زوج اهل انگلیس هستند اما اینک با ثبت نامشان در گینس بعنوان بلند قد ترین زوج جهان شناخته می شوند. البته آنها رقبای سرسختی هم دارند. مانند زوج هندی بنام شاراد و سانجوت کولکارنی که ادعا کرده اند به ترتیب 2 متر و 19 سانتیمتر و 1 متر و 95 سانتیمتر قد دارند.

 

زن و شوهر


اما گینس با آگهی اینترنتی از همگان خواست تا اگر زوج قد بلندی را می شناسند، معرفی نمایند که رسما ویلکو و کیشا بلندقد ترین شناخته شدند. آندو جمیعا 4 متر و 11 سانت قد دارند که از همه بیشتر است.

قدبلندترین زن و شوهر جهان + تصاویر

قدبلندترین زن و شوهر جهان + تصاویر
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 7
برگرفته از جام نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف