نمناک سرگرمیدیدنی ها قدبلندترین پسر دنیا در آرزوی ازدواج + تصاویر
قدبلندترین پسر ، قدبلندترین پسر دنیا
در روزگاری که داشتن قدبلند یکی از معیارهای ازدواج دختران شده است قدبلندترین پسر دنیا در حسرت پیدا کردن دختر رویاهای خود به سر برده و نمی تواند ازدواج کند.

قدبلندترین پسر دنیا با 3 متر قد

درمندا قدلندترین مرد دنیا با 3 متر بلندی تبعه مغرب میروت، اوتار پرادش هند است. این پسر جوان که دارای قد منحصر به فردی است مشکلات بسیاری را در زندگی تحمل می کند. قد درمندرا به علت نوعی بیماری نادر بیش از اندازه بلند شده است. این بیماری باعث ترشح بیش از اندازه هورمون رشد در بدن او شده بود.

 قدبلندترین پسر جهان در هند

قدبلندترین پسر دنیا در هند

 قدبلندترین پسر جهان در هند
 
این مرد حدود 3 متری از کاهش قدرت عضلانی و نیز دردهای مختلف رنج می برد.او به دنبال دختر رویاهای خود می گردد و می خواهد عاشق شود و به هر کس درخواست ازدواج می دهد کسی حاضر نیست با او ازدواج کند و او معتقد است دختران از او فرار می کنند و این شرایط ادامه زندگی را برای او دچار مشکل کرده است.
 
 قدبلندترین پسر جهان در هند
 او برای پیدا کردن خودروی مناسب برای تردد در شهر و نیز پیدا کردن شغل مناسب با مشکلاتی مواجه است. درمندرا گفت:مردم نگاه ترحم آمیز یا تمسخر آمیزی نسبت به من دارند و بعضی از آنان هم از دیدن من بیشتر تعجب می کنند.
 
قدبلندترین پسر جهان در هند

مشکلات بسیار قدبلندترین پسر جهان

قدبلندترین پسر دنیا در آرزوی ازدواج + تصاویر

قدبلندترین پسر دنیا در آرزوی ازدواج + تصاویر
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 8
برگرفته از شفاف-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 5 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف