قدرتمندترین سوپر خودرو
Regera قدرتمندترین خودرو بدون گیربکس ساخت کوینیگزگ دارای پشرانه 8 سیلندر خورجینی 5.0 لیتر مجهز به توربوشارژر دوگانه است که 1500 اسب بخار قدرت دارد؛ اما این همه ماجرا نیست.

قدرتمندترین خودرو بدون گیربکس

کمپانی کوینیگزگ در جدیدترین تولیدات خود از سوپر ماشینی زیبا به نام کوینیگزگ Regera  رونمایی که که این ماشین برای استفاده روزمره ساخته شد، اما چنین چیزی امکان پذیر نیست. قرار است این سوپر ماشین زیبا با وسایل راحتی بیشتری نسبت به مدل های قبلی کمپانی کوینیگزگ به بازار بیاید، که می توان به شاسی راحت تر و موتور کاملا بی صدا اشاره کرد. Regera دارای پشرانه 8 سیلندر خورجینی 5.0 لیتر مجهز به توربوشارژر دوگانه است که 1500 اسب بخار قدرت دارد؛ اما این همه ماجرا نیست.

قدرتمندترین خودرو

قدرتمندترین خودرو

آنچه که این مدل را منحصر به فرد می کند، فقدان کامل گیربکس است. دلیل این کار، حذف زمانی است که صرف تغییر دنده ها می شود که بهترین راه برای رسیدن به این مقصود، حذف کامل همه دنده ها است. حذف گیربکس باعث سبکی بیشتر این ماشین شده است؛ اما استفاده از یک باتری لیتیوم-پلیمر سنگین، وزنی معادل 155 کیلوگرم به خودرو اضافه کرده است. به جای گیربکس معمولی، Regera مجهز به یک سیستم Direct Drive است که نیرو را به طور مستقیم به سه موتور الکتریکی خود می فرستد.

قدرتمندترین خودرو

قدرتمندترین خودرو

سیستم Direct Drive، با حذف مزاحمت های تغییر دنده، رانندگی راحت تری را فراهم می کند و همچنین قدمی در راه توسعه سوپر ماشین ها محسوب می شود. این کمپانی سوئدی اعتقاد دارد که گیربکس ها برای نسل بعدی سوپر ماشین ها، بسیار پر سروصدا و ناکارآمد هستند و باعث هدر رفتن نیرو می شوند. در حالی که سوپر ماشین های دیگر مانند فراری، خواهان گیربکس با کلاژ دوگانه هستند، کوینیگزگ با این تکنولوژی جدید خود را از رقبا پیش انداخته است. نظر شما در مورد این سوپر ماشین بدون گیربکس چیست؟

قدرتمندترین خودرو

قدرتمندترین خودرو

مشخصات فنی Regera قدرتمندترین سوپر خودرو + تصاویر

4.447
این مطلب مفید بود ؟416
برگرفته از یک کار - / ل
وبگردی