نمناک سرگرمیگوناگون قدردانی شهره سلطانی از همسرش + عکس
شهره سلطانی ، بیماری شهره سلطانی
شهره سلطانی پس از رهایی از بیماری و حاصل شدن بهبودی اش با انتشار متنی از همسرش قدردانی کرد.

شهره سلطانی که مدتی به علت بیماری در بیمارستان بستری شده بود پس از بهبودی با انتشار عکسی به همراه نوشته از همسر خود تشکر کرد.

 
شهره سلطانی
 
شهره سلطانی در ذیل عکس منتشر شده نوشت:با همسر مهربونم بهروز که در مدت بیماری برام واقعا زحمت کشید و مثل یک پرستار ازم مراقبت کرد و حتی یک لحظه هم تنهام نذاشت.
بر اساس اخباری که از بیماری شهره سلطانی منتشر شده بود، این هنرمند مدتی به دلیل لزوم سپری کردن دوره های درمانی باید از فعالیت های هنری اش دور بماند.
شهره سلطانی در سال 1348 در شهر بجنورد به دنیا آمد. وی لیسانس موسیقی از دانشگاه آزاد اسلامی می باشد. بازی در تئاتر را از سال 1366 و همچنین کار در سینما را از سال 1372 با فیلمی به نام عبور از تله به کارگردانی غلامرضا رمضانی آغاز کرد.
شهره سلطانی از سال 72 به طور جدی فعالیت های خود را آغاز کرد و با مجموعه روزی روزگاری به شهرت رسید. این بازیگر در فیلم های سینمایی قرمز ، آدم برفی، حس پنهان و قتل آنلاین بازی کرده است.نام سریال دیگری که در خاطر مردم ماند سریال ترش و شیرین در کنار رضا عطاران بود.

قدردانی شهره سلطانی از همسرش + عکس

قدردانی شهره سلطانی از همسرش + عکس
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 29
برگرفته از آخرین نیوز-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 26 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف