نمناک سرگرمیدیدنی ها قدم زدن بر روی آب را تجربه کنید! + تصاویر
قدم زدن روی آب ، راه رفتن روی آب
در این بخش با مراحل ساخت و نتیجه نهایی پیاده رویی آشنا می شوید که بسیار شگفت انگیز و باورنکردنی است این پیاده رو روی آب واقع شده و توسط دو هنرمند خلاق به نام های کریستو و جانکلود طراحی شده است.

 قدم زدن روی آب

مطمئنا راه رفتن روی آب رویایی بیش برایتان نیست حتی تصور آن می تواند لذت بخش باشد اما حال اگر بدانید این خیال رویایی به وقوع پیوسته چه حالی بهتان دست می دهد؟

هرکسی که رویای قدم زدن بر روی آب را در سرش می پروراند, حالا می تواند با رفتن به دریاچه ای در شمال ایتالیا به آرزوی خودش دست یابد. بر روی این دریاچه در حدود 3 کیلومتر پیاده رو بر روی آب ساخته شده که به تازگی برای عموم افتتاح شده است. برای ساخت این پیاده رو از حدود 200.000 مکعب پلی اتیلن و صدهزار متر پارچه زرد رنگ استفاده شده است که هم در روشنایی روز و هم تاریکی شب قابل تشخیص باشد.

این پیاده رو توسط دو هنرمند به نام های کریستو و جانکلود طراحی شده است. در ادامه می توانید تصاویری از مراحل ساخت و نتیجه نهایی را مشاهده کنید.

قدم زدن روی آب
 
قدم زدن روی آب
 
قدم زدن روی آب
 
قدم زدن روی آب
 
قدم زدن روی آب

 

قدم زدن بر روی آب را تجربه کنید! + تصاویر

قدم زدن بر روی آب را تجربه کنید! + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از فردا نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف