نمناک ورزشوالیبال دختر والیبالیستی که قدش دو متر است
دختر والیبالیست ، قد والیبالیست های زن
دانا رتکه دختر 17 ساله والیبالیست است که قد او در این سن 207 سانتی متر است و به گفته خودش بلند تر هم میشود.

دختر دو متری والیبالیست

این دختر نوجوان با قد دو متر و هفت سانتی متر یکی از ستاره های والیبال است و میگوید قدش از این بلند تر هم خواهد شد.

دانا رتکه با 207 سانتی متر قد، ستاره والیبال دخترانِ ایلینوی یکی از ایالت های غرب میانه آمریکا است. این دختر نوجوان دبیرستانی برای پرداختن به بعضی رشته ها مثل والیبال و بسکتبال یک مزیت بزرگ دارد، طول قد دانا دو متر و هفت سانتی متر است که او را از سایر دختران ورزشکار در این رشته ها متمایز می کند.

دانا حتی در سن 17 سالگی هم قدش روز به روز بلندتر می شود تا جایی که خودش می گوید تا چند سال آینده قدم از این هم بیشتر خواهد شد. او با دست های پر توان و قد بلندی که دارد می تواند ستاره ای در والیبال و بسکتبال باشد البته او والیبال را ترجیح می دهد. دانا پیش از این یکی از اعضای باشگاه والیبال “تریپل ایس” و همچنین تیم بسکتبال “الیت” ایلینوی بود. در حال حاضر هم بسکتبال را کنار گذاشته و عضو تیم والیبال دبیرستان ریورساید-بروکفیلد است.

دختر والیبالیست

دختر 17 ساله والیبالیست با دو متر قد

 او می گوید:از آنجا که قد من به بقیه بسیار بلندتر است گاهی اوقات حین مسابقه حریف نمی داند چگونه مقابل من بازی کند. البته باید هم همینطور باشد چرا که او همانند یک دیوار مسدود کننده عمل می کند. هیچ سقفی برای رشد قد او وجود ندارد و دانا همچون یک دیوار دفاعی بزرگ در ترکیب تیمش عمل می کند.

البته کارشناسان اعتقاد دارند که دانا فقط به این دلیل که قد بلندی دارد به ستاره این روزهای والیبال کشورش تبدیل نشده، او علاوه بر داشتن قد بلند، بسیار با مهارت و سخت کوش است. قاعدتا بسیاری از تیم ها برای جذب او در آینده برنامه ریزی کرده اند.

دختر والیبالیستی که قدش دو متر است

دختر والیبالیستی که قدش دو متر است
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14
برگرفته از آی اسپورت -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 12 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف