نمناک اخبارورزشی مبلغ “قرارداد بازیکنان لیگ برتر” فوتبال ایران
قرارداد بازیکنان لیگ برتر ، گرانترین بازیکن لیگ برتر
سایت سازمان لیگ بر تر فوتبال ایران بالاخره ارقام دقیق قراردادهای ثبت شده در این نهاد اداره کننده فوتبال ایران را منتشر کرد که در ادامه مبلغ “قرارداد بازیکنان لیگ برتر” فوتبال ایران را ملاحظه می کنید.
تاریخ انتشار : 13 شهریور 1394

رقم قرارداد بازیکنان لیگ برتر فوتبال ایران

سایت سازمان لیگ بر تر فوتبال ایران بالاخره ارقام دقیق قراردادهای ثبت شده در این نهاد اداره کننده فوتبال ایران را منتشر کرد.

عقد قرارداد بازیکنان در لیگ برتر

قرارداد بازیکنان لیگ برتر فوتبال در سازمان لیگ

بنابر گزارش سازمان لیگ که از اطلاعات آن از روی قراردادهای ارسالی باشگاه ها جمع آوری شده است، عبدالله کرمی مدافع تیم فوتبال سپاهان گران ترین بازیکن ایرانی لیگ است ضمن اینکه حمزه یونس مهاجم تونسی تراکتور با یک میلیارد و 360 میلیون گران قیمت ترین بازیکن کل فوتبال ایران است.

سپاهان: احسان حاج صفی (یک میلیارد و سیصد و پنجاه میلیون تومان)
حاج صفی که دومین بازیکن گران قیمت لیگ محسوب می شود در انتشار ارقام اولیه قراردادش یک میلیارد و 680 میلیون تومان بود اما در استعلام جدید از سازمان لیگ این قرارداد به یک میلیارد و 350 میلیون کاهش یافته است. جالب اینکه گران ترین بازیکن سپاهان عبدالله کرمی است که 1. 3 میلیارد تومان پول گرفته است.

تراکتورسازی تبریز: حمزه یونس (یک میلیارد و سیصد و شصت میلیون تومان)
حمزه یونس گران ترین بازیکن رسمی لیگ بر تر ایران محسوب می شود؛ بازیکنی که البته هنوز در سطح رقم دریافتی نشان نداده است. جالب اینکه تراکتورسازی برای سربازهای بااستعدادش عدد 1. 5 میلیون تومان به عنوان دستمزد رد کرده که کمی عجیب و غیرقابل باور به نظر می رسد.

نفت تهران: آلویز نونگ (نهصد و هشتادوهفت میلیون تومان)
درحالی که سید جلال حسینی به جمع نفتی ها پیوسته نونگ با قرارداد 300 هزار دلاری گران ترین بازیکن نفتی ها به حساب می آید که این موضوع کمی عجیب است. اینکه کارلوس سانتوس و سیدجلال حسینی با رقمی کمتراز یک میلیارد به نفت پیوسته باشند، چندان درست به نظر نمی رسد.

پرسپولیس: مایکل اومانیا (یک میلیارد و صد و هشتاد میلیون تومان)
اینکه اومانیا گران ترین بازیکن این فصل پرسپولیس باشد، همان قدر عجیب است که عبدالله کرمی در سپاهان بیشترین دستمزد را بگیرد. بااین حال او به دلیل قرارداد گران قیمت فصل پیش که در این فصل اندکی هم کاهش یافته با اختلاف 230 میلیون تومانی نسبت به رامین رضائیان گران ترین بازیکن قرمزهاست.

استقلال تهران: کرار جاسم، ابراهیمی، حیدری و رحمتی (یک میلیارد و دویست میلیون تومان)
اگرچه گفته می شود مهدی رحمتی بیشترین دریافتی را در بین استقلالی ها خواهد داشت اما بنابر فرم های ارسالی به سازمان لیگ آبی ها 4 بازیکن 1. 200 میلیاردی دارند که البته یکی از آن ها (جاسم کرار) هرروز مشغول کشمکش با مدیران این باشگاه است.

سایپا: جواد نکونام (ششصد میلیون تومان)
مبلغ دریافتی جواد نکونام همین قدر است اما او به جز پول نقد با باشگاه قرارداد دریافت 3 خوردوی کیاسراتو هم داشته است که عدد قرارداد او را نزدیک به 300 میلیون تومان بالا خواهد برد. بااین حال بازهم رقم قرارداد نکو متعادل به نظر می رسد.

فولاد خوزستان: لئونارد مساریچ و ماتیاس چاگو (نهصد و بیست میلیون تومان)
2 بازیکن خارجی فولاد با 20 میلیون تومان افزایش گران ترین های این فصل نقل و انتقالات فولاد هستند. این دو بازیکن هر دو قراردادشان را تمدید کرده اند و سال دومشان را در فولاد می گذرانند.

ذوب آهن اصفهان: حدادی فر، رضایی و حسن زاده (یک میلیارد تومان)
3 بازیکن یک میلیاردی ذوب آهن حتی بیش از این رقم ارزش دارند و می شود گفت که ذوبی ها در عقد قرارداد با این 3 نفر خوب عمل کرده اند. ذوب آهن تیمی متعادل است که در بین فوتبالیست ها به خوش حسابی هم شهرت دارد.

گسترش فولاد تبریز: ابراهیمی، نصرتی، اسدی و کیانی (ششصد و پنجاه میلیون تومان)
4 بازیکن باتجربه این تیم که همگی در تراکتور شاگرد فراز کمالوند بوده اند، با عددی نسبتاً متعادل به گسترش فولاد پیوسته اند. تیمی که در رقابت های این فصل نمایش خوبی داشته است. گسترش به عنوان یک تیم خصوصی کاملاً اقتصادی بسته شده و البته حسن حضور در این تیم وصول رقم قراردادهاست.

ملوان انزلی: احمد آهی (یک میلیارد تومان)
اینکه احمد آهی دفاع وسط ملوان گران ترین بازیکن این باشگاه باشد، داستان جالبی در خود پنهان دارد. به نظر نمی رسد این رقم تنها برای آهی باشد... در نظر داشته باشید ملوان بازیکنانی مثل پژمان نوری، مازیار زارع و جلال رافخایی دارد که قطعاً بیشترین دریافتی را در تیم خودشان دارند.

راه آهن تهران: کوهنورد، عبدی و کریمی (سیصد و بیست میلیون تومان)
سیامک کوهنورد، بهادر عبدی و ابراهیم کریمی گران ترین بازیکنان راه آهن هستند و مهرداد محمدی هم فعلاً از برادر ملی پوشش بهتر کار کرده 50 میلیون کمتر از برادرش دریافتی داشته و تنها 150 میلیون خواهد گرفت.

صبای قم: بیک زاده، لک، حقیقی، صادقی و دهنوی (پانصد میلیون تومان)
علی دایی در عقد قرارداد با ستاره های تیمش که همه سابقه ملی دارند، خوب عمل کرده و آن ها را با رقمی متعادل به صبا آورده است. این 5 بازیکن همگی در یک سطح دریافتی دارند و البته آپشن های قراردادشان متفاوت است.

سیاه جامگان مشهد: محسن فروزان (هفتصد میلیون تومان)
رضا عنایتی و محسن فروزان باهم از استقلال آمدند اما فروزان که نصف عنایتی سن دارد دو و نیم برابر او دستمزد می گیرد.

استقلال اهواز: محمد غلامی (چهارصد میلیون تومان)
استقلال اهواز که در ضیق وقت بسته شده بیشترین پرداختی خود را به محمد غلامی اختصاص داده که البته هنوز ریالی از این مبلغ به این بازیکن باتجربه نرسیده است.

پدیده مشهد: میلاد غریبی (پانصد و هفتاد و پنج میلیون تومان)
طبق ادعای مسئولان باشگاه پدیده، ایگور پراهیچ 540 میلیون تومان دریافتی خواهد داشت تا غریبی با 35 میلیون تومان تفاوت، عنوان گران ترین بازیکن این تیم را به خود اختصاص دهد.

استقلال خوزستان:
فرناندو خسوس (پانصد میلیون تومان)
تیم ارزان قیمت ویسی بیشترین رقم پرداختی امسال را به گلر برزیلی خود می دهد. با توجه به اینکه تیم عبدالله ویسی با بازیکنان لیگ یکی بسته شده، آن ها ارزان ترین تیم امسال لیگ اند.

مبلغ قرارداد بازیکنان لیگ برتر فوتبال ایران

برگرفته از ورزش3 - /م
این مطلب مفید بود ؟ 42 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف