نمناک ورزشفوتبال قرارداد کامیابی نیا با پرسپولیس تمدید نشده است
کامیابی نیا ، برانکو
بازیکنان پرسپولیس قراردادشان را با این تیم تمدید کردند اما کمال کامیابی نیا هنوز قراردادش را با پرسپولیس تمدید نکرده است.
تاریخ انتشار : 17 اسفند 1395

چرا کامیابی نیا با پرسپولیس تمدید نکرد؟

پرسپولیسی ها می گویند با همه بازیکنانی که آخر فصل قراردادشان تمام می شده به توافق رسیده اند و قرارداد آنها را تمدید کردند و این کار فقط برای کمال کامیابی نیا انجام نشده است.

کمال کامیابی نیا، هافبک دفاعی ملی پوش سرخپوشان برخلاف دیگر بازیکنان مدنظر برانکو ایوانکوویچ هنوز قرارداد خود را با این تیم تمدید نکرده و این در حالی است که برخی بازیکنان مثل علیرضا بیرانوند، محمد انصاری، حسین ماهینی، محسن مسلمان و ... با توجه به اعلام برانکو ایوانکوویچ به تمدید قرارداد خود با این باشگاه پرداخته اند تا دغدغه بزرگ این تیم برای فصل آینده تا حدود زیادی کاهش یابد.

کامیابی نیا

قرارداد کامیابی نیا با پرسپولیس

 

کامیابی نیا که به عنوان یک چهره باکیفیت اما دور از تیم ملی با پرسپولیس قراردادی دو ساله به امضا رسانده بود، توانست با ارائه بازی های قابل قبول جواز حضور در اردوی تیم ملی را کسب کند و در ادامه نیز اکنون به یکی از مهره های غیرقابل کتمان این تیم تبدیل شده است. جایی که خلا او در روزهایی که به دلیل مصدومیت و محرومیت حضور نداشته به خوبی مشاهده شده است و تمدید قراردادش به نظر می رسد یکی از اتفاقاتی است که می تواند روند کیفی فعلی سرخپوشان را تضمین کند.

با این حال کامیابی نیا که در ابتدای فصل با پیشنهاد عجیبی برای تمدید قرارداد مواجه شده بود و این مساله به قهر دو روزه او از تمرینات منتهی شد، همچنان قراردادش را تمدید نکرده و در انتظار پیشنهادی مناسب از سوی مسوولان این تیم است. در ابتدای فصل مسوولان پرسپولیس او را نیز همانند دیگر بازیکنان به باشگاه فراخواندن تا قرارداد جدیدی به امضا برساند اما شروط این قرارداد و همچنین مبلغ پیشنهادی باعث شد تا کامیابی نیا آن را نپذیرد و در ادامه به حالت قهر دو روز در تمرینات این تیم شرکت نکرد. هرچند در ادامه با توجه به تعهدش به این تیم با حضور در تمرینات مذاکرات را به پایان فصل موکول کرده بود اما به نظر می رسد او اکنون با توجه به فصل پیش رو که منتهی به جام جهانی خواهد بود به دنبال این است تا با عقد قراردادی مناسب حضورش در جمع مسافران تیم ملی در روسیه را تضمین کند.

 باید دید در نهایت کامیابی نیا که توانسته با حضور در جمع شاگردان برانکو ایوانکوویچ جواز حضور در تیم ملی را به دست بیاورد و به تیتر یک رسانه ها نیز به عنوان یکی از ستاره های پرسپولیس تبدیل شود، در مذاکراتش با پرسپولیس موفق خواهد شد یا خیر.

قرارداد کامیابی نیا با پرسپولیس تمدید نشده است

قرارداد کامیابی نیا با پرسپولیس تمدید نشده است
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از ورزش سه -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف