نمناک بهداشت و سلامتسلامت جنسی قرص ضد بارداری با مغز چه می کند؟
قرص ضد بارداری ، قرص ضد بارداری ld
قرص ضد بارداری در سرتاسر دنیا میزان مصرف بالایی دارد اما غافل از اینکه زنان با مصرف قرص ضد بارداری چه بلایی بر سر مغزشان می آورند همچنان مصرف می شود و خطرناک عمل می کند.

عوارض شدید مصرف قرص ضد بارداری بر روی مغز و بدن

 

قرص ضد بارداری را بدون هیچ حساسی مصرف می کنند اما نمی دانند که قرص جلوگیری از بارداری چه بلایی بر سر مغزشان می آورد. این جمله ای بود که دیلی میل از زبان محقق بیماری های زنان منتشر کرده بود به همراه توضیحاتی که در ادامه می خوانید.

آیا از عوارض مصرف قرص های ضد بارادری بر روی مغز خبر دارید؟ آیا می دانید این قرص ها چه بر سر اندازه و عملکرد مغز می اورند؟

طبق جدیدترین یافته های UCLA قرص های ضد بارداری عوارض قابل توجهی بر روی مغز دارند.

مغز دارای بخش های مختلفی است که یکی از انها مربوط به تصمیم گیری می باشد و قرص های ضد بارادری بر روی عملکرد این قسمت از مغز تاثیر منفی دارد.

محققان بعد از انجام تحقیقات و مطالعاتی از قرص های ضد بارداری به عنوان عاملی برای کوچک شدن و به اصطلاح آب رفتن مغز گفتند.

عوارض قرص ضد بارداری

عوارض قرص های ضد بارداری 

 

 همچنین قرص های ضد بارداری با ایجاد اضافه وزن و تهوع و ایجاد ضعف اعصاب از جمله پرعارضه ترین راههای جلوگیری از بارداری محسوب می شوند.

 بعد از انجام مطالعات و عکس برداری های مکرر از مغز داشمندان دریافتند که مواد مصنوعی و شیمیایی موجود در این قرص ها با ایجاد تغییراتی در هورمون های بدن منجر به تغییر شکل و اندازه مغز می شوند.

دکتر نیکول پیترسون می گوید:

در این تحقیقات ما 90 زن را مورد مطالعه قرار دادیم که 44 نفر از انها از هیچ نوع روش جلوگیری از بارداری استفاده نمی کردند و 46 نفر از انها از روش های مختلف به خصوص مصرف قرص ضد بارداری برای جلوگیری از بارداری استفاده می کردند.

نتیجه قابل پیش بینی بود و دسته ی اول که هیچ نوع قرص وو دارویی را برای جلوگیری از بارداری استفاده نمی کردند مغزشان بدون هیچ تغییر شکل و اختلالی عملکرد خود را ادامه می داد اما زنانی که از قرص های ضد بارداری استفاده می کردند به صورت مشهود در شکل مغز خود تغیراتی را داشتند که بارزترین این تغییرات کوچک شدن اندازه ی بخش " تصمیم گیری " بود.

 

قرص ضد بارداری با مغز چه می کند؟

قرص ضد بارداری با مغز چه می کند؟
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 279
منبع : نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 266 13
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف