نمناک سبک زندگیتناسب اندام قرص ضد چاقی و داروی لاغری کشف شد +عکس
قرص ضد چاقی ، gelesis100
دارویی گیاهی با تاثیر فوق العاده برای کاهش وزن و لاغر شدن بدون عوارض ، اینها گفته های محققانی است که قرص ضد چاقی Gelesis100 را کشف کردند تا معضل اضافه وزن را رفع کنند.

قرص ضد چاقی کشف و تولید شد

قرص ضد چاقی گیاهی با نام Gelesis100 توسط گروهی متخصص ساخته شد. معضل اضافه وزن و چاقی که ارمغان زندگی کم تحرک دنیای غرق در تکنولوژی است متخصصان و کارشناسان دنیای پزشکی به خصوص در زمینه مربوط دچار چالشی کرده است که بیش از پیش برای ساخت و تولید دارویی بدون عوارض برای رفع این مشکل تلاش کنند.

تازه ترین اخبار منتشر شده حاکی از ساخت قرص ضدچاقی است و از عصاره چند نوع سبزی ساخته شده است.

قرص ضد چاقی

قرص ضد چاقی گیاهی معرفی شد

محققان دریافتند استفاده از این قرص سلولزی به صورت قابل توجهی در کاهش وزن موثر است. 

قرص ضد چاقی چطور موجب لاغری و سرکوب اشتها می شود؟

با کمی دقت در تصویر می توانید متوجه عملکرد این قرص لاغری بشوید ، قرصی که با سرکوب گرسنگی موج کاهش وزن قابل توجه می شود.

قرص ضد چاقی

نحوه عملکرد قرص ضد چاقی و لاغرکننده بدون عوارض

نحوه عملکرد این قرص بدین شکل است که فرد بعد از مصرف قرص ضد چاقی یا همان داروی لاغری دچار تغییر در سیستم گوارش خود می شود ،Gelesis100 با جذب آب که منجر به افزایش 100 برابری حجم آن در سیستم گوارش می شود، پس از حجیم شدن در معده به سرکوب احساس گرسنگی کمک می کند و در نهایت این قرص به تدریج تجزیه و از بدن دفع می شود.

برای اثبات نتیجه موثر این داروی لاغری یکی از محققان دانشگاه "آینتری" لیورپوول انگلستان گفت :با آزمایش این قرص دریافتیم که یک پنجم بزرگسالان بعد از استفاده از این قرص لاغرکننده 10 درصد یا میزان بیشتری از وزن خود را در عرض 6 ماه کم کردند.

براساس گزارش وب سایت رسمی gelesis این قرص برای افرادی که دچار دیابت هستند نیز مفید است چراکه محققان دریافتند که این دارو موجب افت سطح قند خون در بیماران می شود که درواقع به این معنی است که استفاده از این قرص خطر ابتلای آنها را به دیابت نوع دو کاهش می دهد.

قرص ضد چاقی و بهترین داروی گیاهی لاغری +عکس

قرص ضد چاقی و داروی لاغری کشف شد +عکس
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 16
منبع : بخش سبک زندگی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 14 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف