نمناک اخبارجامعه نتایج قرعه کشی “عتبات عالیات” 94 اعلام شد
عتبات عالیات ، قرعه کشی عتبات عالیات
نتایج قرعه کشی “عتبات عالیات” برای ایام عرفه، عید قربان، تاسوعا و عاشورای حسینی(ع) سال 94 در 8 اولویت امروز اعلام شد.
تاریخ انتشار : 27 مرداد 1394
بازدید : 3,423 نفر

نتایج قرعه کشی عتبات عالیات


متقاضیانی که برای اعزام به عتبات عالیات در ایام عرفه، عید قربان، تاسوعا و عاشورای حسینی (ع) ثبت نام کرده بودند می توانند امروز از نتیجه این قرعه کشی مطلع شوند.
این متقاضیان می توانند به  سامانه www.atabat.haj.ir مراجعه کنند و با ورود کد ملی و کد رهگیری خود اولویت خود را مشاهده کنند.
بر اساس این قرعه کشی 8 اولویت انتخاب شده است که دارندگان اولویت های 1 و 2 از ساعت 9 صبح فردا (چهارشنبه)، دارندگان اولویت های 3 و 4 از ساعت 10 صبح فردا، دارندگان اولویت های 5 و 6 از ساعت 11 فردا و همچنین دارندگان اولویت 7 از ساعت 14 بعدازظهر فردا چهارشنبه 28 مردادماه می توانند با مراجعه به سامانه عتبات، نسبت به قطعی نمودن ثبت نام خود در کاروان های عتبات اقدام کنند.
لازم به توضیح است، دارندگان اولویت 8 (ذخیره) روز یکشنبه اول شهریورماه 94 می توانند با مراجعه به سامانه پیش ثبت نام عتبات از آخرین وضعیت پذیرش خود مطلع شوند.

 قرعه کشی عتبات عالیات

گفتنی است شایان ذکر است افرادی که مبادرت به ثبت نام گروهی 35 نفره کردند، در صورتی که تعدادی از آنها از اعزام منصرف شده و از گروه خود خارج شدند و عدد گروه آنها کمتر از 25 نفر شد، گروه ایشان حذف شده و در قرعه کشی شرکت داده نشده اند.

عتبات عالیات ، نتایج قرعه کشی عتبات عالیات 94

نتایج قرعه کشی “عتبات عالیات” 94 اعلام شد
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 4
برگرفته از ایسنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 2 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف