نمناک بهداشت و سلامتتازه های سلامت دلیل قرمزی چشم بعد از بیرون آمدن از استخر؟
قرمزی چشم ، قرمزی چشم بعد از استخر
علت قرمزی چشم بعد از استخر به خاطر کلر است، کما اینکه استفاده از کلر مشخص برای گندزدایی در استخرها نیز باید طبق استاندارد لازم صورت پذیرد.

علت قرمزی چشم بعد از استخر

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران با تشریح علت قرمزی چشم ها پس از بیرون آمدن از استخر از مردم درخواست کرد تا تخلف بهداشتی استخرها را به شماره 190 گزارش دهند. محمدعلی شریعتی ، با توجه به اقبال مردم برای رفتن به استخر در ایام تابستان در توصیه هایی اظهار داشت:تیم های بهداشتی بره روی علت قرمزی چشم ها پس از بیرون آمدن از استخرفعالیت استخرها نظارت دارند و باید استخرها براساس پروتکل های بهداشتی فعالیت کنند مثلاً کسی حق ندارد تا دوش نگرفته وارد استخر شود.
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران درباره اینکه عنوان می شود مواقعی افراد پس از خروج از استخر دچار سوزش و قرمزی چشم می شوند، توضح داد:این مسئله به خاطر میزان کلر مورد استفاده در استخر است، کما اینکه استفاده از کلر مشخص برای گندزدایی در استخرها نیز باید طبق استاندارد لازم صورت پذیرد.

 

 قرمزی چشم

کلر موجود در آب استخر موجب قرمزی چشم می شود

وی ادامه داد:با وجود این، در صورتی که مردم بخواهند گزارشی درباره استخری ارائه کنند می توانند با دو شماره 190 و 1490 تماس بگیرند تا کارشناسان بهداشتی با خودروهای سفیدرنگی که مزین به شماره 190 است از آن استخرها بازدید به عمل آورند.
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران خاطرنشان کرد:استخرها براساس پروتکل های بهداشتی باید فعالیت کنند، براین اساس در زمان های مشخص نیز درصدی از آب استخرها خارج و آب تمیز و تازه وارد استخر می شود و استخرها مستلزم به رعایت این پروتکل های بهداشتی هستند.

دلیل قرمزی چشم بعد از بیرون آمدن از استخر؟

دلیل قرمزی چشم بعد از بیرون آمدن از استخر؟
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از تسنیم/ی
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف