دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارورزشی درخواست قصاص برای ملی پوش فوتسال متهم به قتل
قصاص ، قتل
پدر مامور نیروی انتظامی که در سانحه تصادف با ملی پوش فوتسال بانوان کشته شد، درخواست اشد مجازات و قصاص را به متهم قتل دارد.
تاریخ انتشار : 25 شهریور 1396
بازدید : 3,157 نفر

 درخواست قصاص برای ملی پوش متهم به قتل

بامداد بیست و دوم اردیبهشت امسال اتفاقی در محله نارمک تهران افتاد که یک خانواده را داغدار کرد و جامعه ورزش و فوتسال ایران را در بهت فرو برد.

یکی از بانوان ملی پوش فوتسال در حالی که در مسیر بازگشت به منزل بود، با خودروی شخصی با یک مامور نیروی انتظامی تصادف کرد و باعث فوت او شد.

این بازیکن که در یکی از تیم های مطرح لیگ برتر توپ زده و با تیم ملی نیز به افتخارات بزرگی دست یافته است در حال حاضر با قید وثیقه آزاد است اما خط خوردن از تیم ملی و احتمال غیبت در لیگ برتر، او را تا آستانه نابودی زندگی ورزشی اش پیش برده است.

موضوعی که باعث شده پرونده این ملی پوش سنگین شود، ادعای خانواده متوفی مبنی بر وجود درصد بالای الکل در خون او هنگام حادثه است. از همین رو خانواده مقتول درخواست اشد مجازات را از دادگاه کرده و به دنبال قصاص این ملی پوش هستند.

مقتول

مرحوم امید زارع زاده، مامور کشته شده در حادثه رانندگی

زارع زاده پدر مقتول در گفت وگو با ایسنا، درباره مصاحبه یکی از بستگان ملی پوش متهم به قتل ادعا کرد:گفته شده کسی که پسرم را کشته، مست نبوده است. در حالی که مطابق مدارک پرونده، پزشکی قانونی وجود درصد بالایی از الکل را در خون راننده تایید کرده اند. شب ولادت امام زمان (عج) این اتفاق افتاد و پسرم را در حین ماموریت کشته شد. پسرم را پرپر کرده اند و حالا ادعاهایی خارج از واقعیت مطرح می کنند. عموی این بازیکن با من تماس گرفت و گفت وجود الکل به خاطر اسپری دندان بوده است. کدام دارو یا اسپری این همه الکل دارد؟

فرار از محل حادثه

او افزود:پیش از این یکی از بستگان راننده خودرو در مصاحبه با ایسنا گفته که این خانم بعد از حادثه، پنجاه متر جلو رفته تا از منزل کمک بیاورد. در حالی که فاصله صحنه تصادف تا منزل شان خیلی بیشتر از پنجاه متر بوده است. راننده به خانه اش رفته اما نگهبان آپارتمان به خاطر وجود خون روی کاپوت و شکسته بودن شیشه اتومبیل، شک کرده و با پلیس تماس می گیرد. همان شب نیز از او تست الکل گرفته شد و مدارک پزشکی قانونی و پلیس راهور نشان می دهد مقدار زیادی الکل در خون او بوده است.

پدر مقتول هم چنین در پاسخ به این پرسش که پرونده رسیدگی به این حادثه در چه مرحله ای است، گفت:آن ها (خانواده ملی پوش فوتسال) دو بار اعتراض کرده اند که هربار نیز دادگاه، راننده را مقصر دانسته است. برخی از مدیران ورزشی نیز ابتدا به دنبال گرفتن رضایت بودند اما وقتی متوجه شدند این بازیکن مست بوده، از وساطت منصرف شده و خودشان را کنار کشیدند.

مامور ناجا

زارع زاده اضافه کرد:کسانی که قصد حمایت از این بازیکن را داشته اند، در مصاحبه ها می گویند فرزندم، سرباز نیروی انتظامی بوده است در حالی که پسرم از دو سال و نیم پیش به استخدام نیروی انتظامی درآمده و به دنبال گرفتن انتقالی به یزد بود. او گروه بان یکم بود و قرار بود به زودی او را در لباس دامادی ببینم اما پسر دسته گلم را پرپر کردند. پدر و مادر این بازیکن بیست روز بعد از ماجرا به ایران آمده اند. ما یزدی هستیم و چنین چیزهایی در خانواده های ما تقبیح می شود. بعد خانواده قاتل می گویند اگر هر کسی بود فرار می کرد و این دختر که جای خود دارد.

درخواست قصاص دارم

پدر این مامور نیروی انتظامی همچنین بیان کرد:از قاضی پرونده، درخواست اشد مجازات را برای قاتل کرده ایم. اگر این اتفاق در یک تصادف عادی می افتاد، گذشت می کردم اما کسی را که در حال مستی این کار را کرده، نمی توان بخشید. شاید این پرونده یک سال دیگر بسته شود اما حتی شده پول دیه را هم می دهم تا او را قصاص کنم. از قانون هم اطلاع دارم و می دانم برای قتل در حادثه رانندگی، راننده را اعدام نمی کنند اما این دختر حالت عادی نداشته و می خواهم او را پای چوبه دار بکشانم.

درخواست قصاص برای ملی پوش فوتسال متهم به قتل

برگرفته از شفقنا - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 10 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف