نمناک اخبارجامعه قصاص قهرمان کشتی به جرم قتل هنگام مستی
قصاص ، قتل
پرونده قهرمان سابق کشتی که در حالت غیر طبیعی با ضربات چاقو یکی از جوانان محله را از پای درآورده بود با حکم قصاص بسته شد.
تاریخ انتشار : 3 آبان 1395

قصاص قهرمان کشتی به علت قتل بچه محل

 قهرمان سابق کشتی که در جریان یک درگیری بچه محل خود را با چاقو از پا درآورده بود، صبح دیروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران به اتهام قتل محاکمه و به قصاص محکوم شد.شامگاه دوم اسفند سال 93 قربانی این جنایت که جوانی 30 ساله به نام میثم بود با ضربات چاقو بشدت زخمی شد و پیش از مرگش در بیمارستان ضارب خود را معرفی کرد.پیش از اعلام خبر مرگ وی، بازپرس کشیک قتل و کارآگاهان جنایی درباره این جنایت به تحقیق پرداخته و سرانجام مصطفی – متهم 28ساله – با ردیابی های گسترده مأموران پلیس در جنوب تهران دستگیر شد.

وی در بازجویی ها گفت:«زمانی که با میثم درگیر شدم مشروب الکلی مصرف کرده بودم و شرایط عادی نداشتم. میثم به من ناسزا گفت که بشدت عصبانی شدم و با چاقوی کوچکی که در جیبم بود، ضربه ای به گردنش زدم و بلافاصله از محل فرار کردم. به هیچ عنوان نمی دانستم با همین یک ضربه جان باخته است. » بدین ترتیب پس از تحقیقات تکمیلی و صدور کیفرخواست، پرونده برای رسیدگی به دادگاه ارسال شد.

 

 

قصاص قهرمان کشتی به جرم قتل هنگام مستی

قصاص قهرمان کشتی به جرم قتل هنگام مستی
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 6
برگرفته از جام نیوز /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف