نمناک اخبارجامعه قطار 5 ستاره زندگی در خط تهران - مشهد
قطار 5 ستاره زندگی ، قطار تهران مشهد
قطار 5 ستاره زندگی با ظرفیت 250 تا 300 نفر مسافر از نوع چهار تخته پلور سبز و امکانات رفاهی بهتر و به منظور ارائه خدمات جدید شرکت حمل و نقل ریلی رجاء بطور رسمی راه اندازی شد.
تاریخ انتشار : 28 فروردین 1394

سید حسن موسوی نژاد مدیرعامل شرکت حمل و نقل ریلی رجاء با بیان اینکه قطار 5 ستاره زندگی ، جدیدترین قطار وارد شده به ناوگان کشور است گفت:از نظر تسهیلات رفاهی و خدماتی این قطار در سطح بالاتری از قطارهای موجود قرار دارد.

قطار زندگی

وی افزود:قطار زندگی از میهمانداران آموزش دیده و تحصیلکرده خانم و آقا برای ارائه خدمات به مسافرین بهره گرفته است.
 
موسوی نژاد گفت:قطار زندگی با ظرفیت 250 تا 300 نفر مسافر و از نوع چهار تخته پلور سبز با تزیینات ویژه و امکانات و خدمات فرهنگی، سرگرمی و گردشگری در قالب برنامه های سمعی و بصری ارائه کننده خدمات بهتر خواهد بود.
 
وی در ادامه گفت:سفارش غذا و تنظیم وقت پذیرایی در رستوران ، سفارش کتاب از کتابخانه و سفارش به کافه برای سرو انواع نوشیدنی و خوراکی و وجود فروشگاههای سیار هدایا از جمله خدمات جدیدی است که در این قطار ارائه می شود.
 
موسوی نژاد افزود:آشپزخانه این قطار از سالن رستوران مجزاست و مسافرین می توانند مراحل طبخ و آماده سازی غذا را در آشپزخانه مشاهده کنند و بعد سفارش خود را انجام دهند ضمن اینکه رستوران این قطار در دو طبقه و با ظرفیت صد و ده نفر همزمان و در کلاس رستوران های پنج ستاره است.
 
مدیر عامل شرکت حمل و نقل ریلی رجاء در ادامه گفت:هم اکنون این قطار با سه حرکت رفت و برگشت از تهران به مشهد و بالعکس آماده جابجایی مسافرین و ارائه خدمات است.
 
وی با بیان اینکه قطار زندگی شب رو است و ساعت حرکت آن از تهران به مشهد 18 و 30 دقیقه و بعد از یازده ساعت به مقصد می رسد افزود:تمامی وسائل و امکانات رفاهی کوپه های چهار نفره این قطار از بهترین تجهیزات موجود در کشور است.

قطار 5 ستاره زندگی در خط تهران - مشهد

قطار 5 ستاره زندگی در خط تهران - مشهد
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 40
برگرفته از خبرگزاری صدا و سیما - /م
این مطلب مفید بود ؟ 37 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف