نمناک اخباراقتصاد تغییر ساعت حرکت قطار های حومه ای تهران
قطار ، ساعت حرکت قطار های حومه ای تهران
ساعت حرکت قطار های حومه ای تهران ، ورامین ، کرج و پیشوا با تغییر ساعت کار ادارات استان تهران تغییر کرد.
تاریخ انتشار : 16 تیر 1397

ساعت جدید حرکت قطار های حومه ای تهران

پارسینه:  معاون مسافری راه آهن از تغییر ساعت حرکت قطار های حومه ای تهران، ورامین، کرج و پیشوا مقارن با تغییر ساعت کار ادارات استان تهران از روز شنبه، خبر داد. بر این اساس، مسافرین در این مسیر ها می توانند قطار هایی داشته باشند که قبل از ساعت پنج و 15 دقیقه به ایستگاه راه آهن تهران برسند.

میرحسن موسوی معاون مسافری راه آهن گفت:با توجه به تغییر ساعات کار در شهر تهران، ساعت حرکت قطار های حومه ای در سه مسیر تهران- ورامین- پیشوا، تهران-کرج- هشتگرد و تهران- اسلامشهر- پرند متناسب با آن تغییر داشته است. 

وی اضافه کرد:بر این اساس، مسافرین در این مسیر ها می توانند قطار هایی داشته باشند که پیش از ساعت پنج و 15 دقیقه به ایستگاه راه آهن تهران برسند.

وی افزود:این برنامه با توجه به اعلام استانداری تا پایان تیرماه ادامه داشته و قابل تمدید خواهد بود. 

جدول برنامه زمانبندی حرکت قطار های حومه ای به تفکیک مسیر در پایگاه اطلاع رسانی شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران (http://rai.ir) قابل دسترسی است. 

استانداری تهران باهدف کاهش مصرف انرژی، در بخشنامه ای ساعت کاری دستگاه های اجرایی این استان را تا پایان تیرماه جاری از ساعت 6 تا 14 و زمان فعالیت نهاد های شهرستان های استان را از 6:30 تا 13:30 اعلام کرده است.

انتهای پیام/م

ساعت جدید حرکت قطار های حومه ای تهران

تغییر ساعت حرکت قطار های حومه ای تهران
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف