نمناک اخباراقتصاد دلیل قطعی گسترده برق در تهران چه بود؟
قطعی برق تهران ، قطعی برق
قطعی برق تهران که به مدت 45 دقیقه به صورت گسترده رخ داد از سوی معاون بهره برداری شرکت برق منطقه ای تهران مانور در پست مصلی بیان شد.
تاریخ انتشار : 7 بهمن 1394

علت قطعی برق تهران

معاون بهره برداری شرکت برق منطقه ای تهران در توضیح دلیل قطع برق گسترده امروز در برخی مناطق تهران گفت:این مساله به دلیل ایجاد یک مانور در پست مصلی بود که 45 دقیقه به طول انجامید.

 

فلاح در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، در خصوص مشکل پیش آمده در منطقه مصلی و اطراف آن اظهار کرد:در شرکت برق تهران، کرج و قم روزانه 50 مورد سرویس و نگهداری انجام می شود که امروز در عملیات تعمیر و نگهداری پست مصلی دچار مشکل و قطع برق شدیم.

 

وی با بیان این که این مساله در حین انجام یک مانور صورت گرفت، گفت:در این مانور سیستم دچار مشکل و در نهایت برق منطقه مصلی و اطراف آن قطع شد.

 

معاون بهره برداری شرکت برق منطقه ای تهران ادامه داد:ساعت 11:20 مشکل در سیستم پست مصلی به وجود آمد و تا حدود ساعت، 12 پست آماده ورود به مدار شد.

 

به گفته فلاح اخباری که مبنی بر قطع شدن برق مناطق گسترده ای از تهران به مدت طولانی منتشر شده است صحت ندارد و این مساله تنها به مدت 45 دقیقه و ایجاد مشکل فنی در اجرای یک مانور بوده است.

 

اظهارات این مقام شرکت برق منطقه ای تهران درحالی مطرح شده که پیشتر برخی گزارش های مردمی از قطع گسترده و ناگهانی برق در نقاط متعدد تهران خبر میداد که در این خاموشی حتی چراغ های راهنمایی رانندگی هم از کار افتاده بودند. این درحالی است که معمولا مانورهای حوزه برق به گونه ای انجام می گیرد که برای زندگی شهری شهروندان اتفاق غیرمنتظره ای رخ ندهد.

 

برخی از مناطق تهران امروز صبح به طور همزمان با قطعی برق مواجه شدند، به طوری که گزارش شده است برق برخی مناطق تهران مثل منطقه 3، 9، 6 و 7 بنا به دلایل نامعلومی که از قبل هم اعلام نشده بود قطع شده است.

دلیل قطعی گسترده برق در تهران چه بود؟

دلیل قطعی گسترده برق در تهران چه بود؟
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 5
برگرفته از ایسنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 3 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف