نمناک اخبارجامعه مجازات قطع دست برای رییس دزدان سریالی تهران
قطع دست ، سرقت
سرکرده باند سرقت از منازل پایتخت با مهر قضات دیوان عالی کشور محکوم به قطع دست شد.
تاریخ انتشار : 10 اسفند 1395

آخرین اخبار حکم قطع دست سرکرده دزدان سریالی تهران

شهاب سرکرده باند سرقت سریالی تهران با تایید حکم قضات در آستانه قطع دست قرار گرفت.

اوایل خرداد 94 با افزایش سرقت های سریالی و مشابه از خانه هایی در شرق و غرب تهران، تلاش پلیس برای ردیابی دزدان شب رو آغاز شد. شواهد نشان می داد دزدان در غیاب صاحب خانه با شکستن در یا از راه بالکن وارد خانه می شدند و پول و طلاها را سرقت می کردند.

دادگاه

شباهت سرقت ها به هم باعث شد این احتمال که دزدی های شبانه توسط اعضای یک باند انجام می شود، قوت گیرد.بدین ترتیب پلیس به بررسی فهرست دزدان سابقه دار پرداخت و شهاب را بازداشت کرد. وی به سرقت های شبانه با همدستی 3 نفر از دوستانش اعتراف کرد و در ادامه 3 دزد دیگر و 2 مالخر بازداشت شدند. متهمان در حالی در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستادند که روشن شد شهاب سرکرده گروه بوده است و آنها پس از سرقتهای شبانه، اموال دزدی را میان خودشان تقسیم می کردند. قضات دادگاه، شهاب را به قطع دست و همدستانش را به زندان محکوم کردند.

بنا به این گزارش، روز یکشنبه 8 اسفند ماه امسال حکم صادره در شعبه 32 دیوان عالی کشور مهر تایید خورد و قطعی شد و به زودی اجرا خواهد شد.

مجازات قطع دست برای رییس دزدان سریالی تهران

مجازات قطع دست برای رییس دزدان سریالی تهران
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از آخرین خبر - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف