نمناک ورزشفوتبال قطع شدن بند انگشت بازیکن لاتزیو در مسابقه
قطع شدن بند انگشت ، مصدومیت وحشتناک
یک مصدومیت وحشتناک منجر به قطع شدن بند انگشت سناد لولیچ بازیکن سرشناس تیم لاتزیو شده و او را راهی بیمارستان کرد.
تاریخ انتشار : 12 آذر 1394

قطع شدن بند انگشت بازیکن لاتزیو

روز گذشته سناد لولیچ بازیکن موفق تیم لاتزیو دچار مصدومیتی شد که احتمالا باعث می شود تا پس از کریسمس قادر به بازی نباشد.

باشگاه لاتزیو جزئیاتی در مورد مصدومیت وحشتناک سناد لولیچ٬ بال هجومی بوسنیایی این تیم را اعلام کرد. هنوز مشخص نشده این اتفاق چه طور رخ داده اما گویا در جلسه تمرینی روز چهارشنبه لاتزیو در باشگاه بدنسازی این بازیکن بلافاصله به بیمارستان منتقل شده و دست او مورد عمل جراحی قرار گرفته است. باشگاه با انتشار بیانیه ای در مورد وضعیت این بازیکن توضیحاتی ارائه داد.

مصدومیت سناد لولیچ

طبق گفته باشگاه بند انگشت چهارم دست این بازیکن قطع شده و استخوان این انگشت هم شکست است ضمن اینکه قسمتی از انگشت سوم این بازیکن نیز قطع شده است و این یعنی قسمت بالای انگشت چهارم این بازیکن قطع شده. لولیچ بلافاصله به کلینیک ماتر دی منتقل شد و زیر تیغ جراحی رفت تا بند انگشت بریده شده دست راست او پیوند زده شود و جلوی شکستگی بیشتر انگشت سوم او نیز گرفته شود.

او دو سه روز در کلینیک باقی خواهد ماند تا کاملا زیر نظر باشد. به نظر می رسد با وجود این مصدومیت لولیچ قادر نباشد دست کم تا دو ماه آینده تیمش را همراهی کند و دیدار حساس با یونتوس  را از دست خواهد داد.

قطع شدن بند انگشت بازیکن لاتزیو در مسابقه

قطع شدن بند انگشت بازیکن لاتزیو در مسابقه
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از آی اسپورت-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف