نمناک اخبارحوادث حادثه دلخراش قطع مچ دست کارگر رستوران + تصاویر+18
قطع مچ دست ، عکس +18
ساعات ابتدایی دیشب نیروهای اورژانس با گزارش حادثه گیر کردن دست کارگر نوجوان رستوران داخلی چرخ گوشت به محل اعزام شدند.
تاریخ انتشار : 13 آبان 1395

 قطع مچ دست کارگر نوجوان رستوران

معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد گفت :در پی تماس تیم امدادی اورژانس با سامانه 125 و اعلام بروز این حادثه، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی مشهد بلافاصله حوالی ساعت 21 دیشب گروه نجات ایستگاه شماره 36 را به بیمارستان طالقانی اعزام کرد. 
قطع مچ دست

تصویر حادثه تلخ قطع مچ دست کارگر نوجوان

 آتشپاد سوم " مهدی رضایی " افزود:کارگر 14 ساله ای در داخل آشپزخانه رستورانی در شاندیز مشغول کار با چرخ گوشت صنعتی بود که ناگهان براثر بی احتیاطی دست راست او تا بالای مچ در چرخ گوشت گیر کرد.وی گفت :تیم امداد و نجات آتش نشانی به سرعت و با دقت بسیار با استفاده از تجهیزات نجات قسمتی از بدنه چرخ گوشت را برش دادند و دست راست این کارگر نوجوان را که به شدت دچار آسیب دیدگی شده بود از داخل چرخ گوشت خارج کردند. 

قطع مچ دست

معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد با اشاره به انجام عملیات رها سازی نجاتگران در حضور امدادگران اورژانس ، افزود:نوجوان حادثه دیده نیز برای ادامه درمان تحویل تیم پزشکی بیمارستان گردید. 

قطع مچ دست

وی از شهروندان خواست هنگام کار با چرخ گوشت بسیار احتیاط کرده و هیچ گاه دست خود را در گلویی چرخ گوشت فرو نبرند و تمام موارد ایمنی را به دقت رعایت کنند.

قطع مچ دست

قطع مچ دست

قطع مچ دست

تصاویر دلخراش از قطع مچ دست کارگر نوجوان رستوران هنگام کار با چرخ گوشت

حادثه دلخراش قطع مچ دست کارگر رستوران + تصاویر+18

حادثه دلخراش قطع مچ دست کارگر رستوران + تصاویر+18
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 27
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 18 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف