نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون احتمال قطع پای بازیگر پیشکسوت سریال امام علی(ع) ! + عکس
ولی شیراندامی ، بازیگر پیشکسوت
بیماری دیابت زخمی عمیق در یکی از پاهای ولی شیراندامی ایجاد کرده است که امکان دارد این بازیگر پیشکسوت یک پای خود را از دست خواهد داد.

ولی شیراندامی بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون به دلیل داشتن بیماری دیابت در شرایط نامطلوبی قرار دارد و اگر روند درمانی طی نشود، او یک پای خود را از دست میدهد.

شیراندامی که یکی از هنرمندان با سابقه و شناخته شده در عرصه بازیگری سینما، تئاتر و تلویزیون است به عنوان کارگردان تئاتر نیز آثاری را طی بیش از 5 دهه فعالیت خود روی صحنه برده است. وی در نیمه دوم سال 91 نمایش هنر کمدی را در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه برد و قصد داشت که نمایش زندانی خیابان دوم را هم در مجموعه تئاتر شهر روی صحنه ببرد که به دلیل بیماری و جراحی قلب، این امر میسر نشد.

ولی شیراندامی

وی که مبتلا به بیماری دیابت است، این روزها به لحاظ جسمی شرایط نامطلوبی دارد. طبق گفته شیراندامی پزشکان معالج وی استفاده از روشی جدید برای درمان دیابت را پیشنهاد کرده اند که هزینه بر است و او برای بهبهودی باید از این روش استفاده کند.

بیماری دیابت زخمی عمیق در یکی از پاهای ولی شیراندامی ایجاد کرده است و پزشکان معالج این هنرمند با سابقه عرصه بازیگری معتقدند اگر روند درمانی مدنظر تداوم نداشته باشد، بازیگر مجموعه تلویزیونی امام علی (ع) یک پای خود را از دست خواهد داد.

ولی شیراندامی در کارنامه کاری خود بازی در فیلم هایی چون غریبه و مه ، شیر سنگی ، گالان ، بوی کافور ، عطر یاس و خانه ای روی آب را ثبت کرده است. دلیران تنگستان، عیاران و امام علی (ع) نیز از جمله مجموعه های تلویزیونی هستند که شیراندامی در آن ها به ایفای نقش پرداخته است.

احتمال قطع پای بازیگر پیشکسوت سریال امام علی(ع) ! + عکس

احتمال قطع پای بازیگر پیشکسوت سریال امام علی(ع) ! + عکس
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 25
برگرفته از مهر - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 24 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف