نمناک اخبارجامعه این دزد اعجوبه همه قفل ها را در 3 ثانیه باز میکند!+فیلم
قفل ، باز کردن قفل
دزد نابغه ای که بدون شاه کلید و حتی تجهیزات خاص قادر به باز کردن همه قفل ها در کمتر از 3 ثانیه می باشد توسط پلیس دستگیر شد.
تاریخ انتشار : 27 دی 1396

سارق حرفه ای که در 3 ثانیه تمام قفل ها را بدون شاه کلید باز می کند

ماموران پلیس تهران موفق شدند یک دزد فوق حرفه ای را دستگیر کنند که مهارت عجیبی در باز کردن انواع قفل ها دارد. او که به بیش از 100 مغازه و واحد صنفی را با سوءاستفاده از این توانمندی خارق العاده اش دستبرد زده است در یک عملیات پیچیده پلیسی دستگیر شد.

سارق حرفه ای

باز کردن قفل بدون شاه کلید و تجهیزات توسط سارق اعجوبه

بر اساس این گزارش، این سارق اعجوبه قادر است هر نوع قفلی را بدون استفاده از شاه کلید باز کند و تنها با در اختیار داشتن هر کلیدی که قابلیت داخل شدن در قفل را داشته باشد، قادر به باز کردن آن است.

به گفته این سارق اعجوبه، قفل های ساده و حتی کامپیوتری از امنیت بالایی برخوردار نیستند و تنها با مطالعه و دقت در نحوه ساخت آن ها، باز کردن این قفل ها امکان پذیر است.

او حتی با وجود اینکه دست بند به دستانش بود در یک آزمایش توانست در کمتر از 3 ثانیه، قفل بزرگی را بدون داشتن شاه کلید یا ابزارهای دیگر و تنها با دراختیار داشتن یک کلید باز کند. این دزد که مهارت خارق العاده ای در باز کردن انواع قفل ها دارد می گوید پس از مصرف موادمخدر و اعتیادش به ماده شیشه دست به سرقت با این شیوه و شگرد زده است.

فیلم لحظه باز کردن قفل بزرگ بدون شاه کلید توسط دزد اعجوبه

فیلم باز کردن قفل بدون شاه کلید در 3 ثانیه

این دزد اعجوبه همه قفل ها را در 3 ثانیه باز میکند!+فیلم
: امتیاز : 2 تعداد رای : 52
برگرفته از تسنیم - /م
این مطلب مفید بود ؟
21 31
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف