نمناک بهداشت و سلامتتازه های سلامت زنی که داخل سینه قلب ندارد ! + تصاویر
قلب زن ، جراحی خاص قلب
قلب زن جوان با قلب تمام انسان های دنیا فرق دارد ، این زن قلبی هم وزن یک نوزاد 5 ماهه و شرایطی خاص زندگی می کند.

زنی که قلبش داخل کوله پشتی اش است!

در پی مشکل قلبی و شرایط وخیم یک بیمار زن پزشکان مجبور به استفاده از روشی خاص شدند ، روشی که قلب بیمار همراه با تجهیزات و باطری داخل کوله پشتی همراه او به همه جا حمل می شود. 
Meet the Clayhall woman who carries her heart in a backpack to keep her aliveAs a result of the life changing operation
قلب زن

جراحی متفاوت قلب زن جوان

 زنی با قلب 7 کیلویی !

"سیلوا حسین " 39 ساله مدتها به دلیل دردهای شدید و سنگینی غیرطبیعی در سینه اش به پزشک مراجعه میکرده و تمام آن مدت مشکل قلبی او به اشتباه مشکل گوارشی تشخیص داده می شد و او به اجبار داروهای غیرضروری مصرف مر کرد تا اینکه در نهایت مشکل اصلی او تشخیص داده شد و متخصصان قلب و عروق به دلیل وضعیت وخیم او مجبور به جراحی خاصی شدند.
این زن مسلمان که دو فرزند 5 ساله و 18 ماهه دارد توسط "دیانا گارسیا" و "اندری سیمون" جراحی شد ؛ جراحی که او را صاحب قلبی 7 کیلویی کرد. متخصصان با توجه به اوضاع مجبور به عمل جراحی خاصی شدند که در پی آن اکنون سیلوا حسین صاحب قلبی قابل حمل در کوله پشتی است که با لوله، باتری و تجهیزات جانبی، وزن آن به هفت کیلوگرم می رسد.
قلب زن

زنی که باید تمام وقت قلبش را داخل کوله پشتی حمل کند

سیلوا می گوید:تمام آنچه قبل از جراحی به یاد دارم اشک هایی است که هنگام گفتن آرزوهایم به خواهر کوچکم می ریختم.بعد از پایان جراحی زمانی که به هوش آمدم به من گفتند که قلب مرا از سینه خارج کرده اند تا بهبود یابم ، نمی دانستم اینها یعنی چه و فکر می کردم مرده ام و این صداها و تصاویر را در روح من درک می کند اما بعد متوجه شدم که در پی یک جراحی موفقیت آمیز صاحب قلب جدیدی شده ام که باید داخل یک کوله پشتی آن را با خود حمل کنم. مطمئنا با این شرایط مثل سابق به راحتی نمی توان هر کاری انجام دهم ولی سلامتی که بدست اورده ام زندگی را لذت بخش کرده است.
قلب زنقلب زن

زندگی جدید زن جوان با قلبی که داخل کوله پشتی است

زنی با قلبی 7 کیلویی داخل کوله پشتی اش + عکس

زنی که داخل سینه قلب ندارد ! + تصاویر
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 32
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 30 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف