نمناک اخبارحوادث قمه کشی اراذل به خاطر نامزد سابق آرمین دراز
قمه کشی ، قمه کشی تهران
عده ای از اراذل و اوباش در خیابان قصر الدشت دست به قمه کشی زده بودند که علت آن نامزد سابق آرمین دراز از اوباش قدیمی تهران بود دستگیر شدند.
تاریخ انتشار : 29 فروردین 1394
بازدید : 12,814 نفر

روز بیست و یکم فروردین 94 ساعت 13:30 در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 تهران بزرگ مبنی بر قمه کشی و شرارت توسط عده ای از اراذل اوباش در موقعیت خیابان قصرالدشت بلافاصله تیمی از ماموران تخصصی کلانتری 108نواب جهت بررسی موضوع خود را به محل رساندند.

با حضور ماموران مشاهده شد یکی از اراذل قدیمی سطح یک شهر تهران به نام "امیر" معروف به "آرمین دراز" که از اراذل سابقه دار و از شرورهای قدیمی است که مدتی پیش از خیابان قصرالدشت نقل مکان کرده و هم اکنون در محدوده کلانتری 129 جامی ساکن شده است در حال درگیری است.

علت حضور وی و ایجاد شرارت در خیابان مذکور بر سر نامزد سابقش که "نسیم" نام داشت بوده که در آدرس فوق با یکی از اراذل و زورگیرهای محدوده کلانتری 111 هفت چنار به نام "مهرداد" اقدام به قمه کشی نموده و با ایجاد رعب و وحشت موجب اخلال در نظم عمومی محدوده گردیده است.

به دنبال این موضوع ماموران بلافاصله شرور مذکور که در این درگیری نیز از ناحیه مچ دست راست توسط یکی دیگر از اراذل متواری شده مجروح گردیده بود را دستگیر و به کلانتری منتقل می کنند.

سرهنگ مهرزاد بیژن نیا سرکلانتر هشتم پلیس پایتخت درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران گفت:پرونده ای در این رابطه تشکیل و بنا به دستور مقام قضایی در اختیار ماموران پایگاه هشتم پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت که تلاش مامورین در صدد دستگیری "مهرداد" متهم متواری کماکان ادامه دارد.

قمه کشی اراذل به خاطر نامزد سابق آرمین دراز

قمه کشی اراذل به خاطر نامزد سابق آرمین دراز
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 54
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 41 13
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف