نمناک اخبارحوادث قمه کشی نوجوانان سابقه دار در خیابان پیروزی + تصاویر
قمه کشی،متهمان،دستگیری ، قمه کشی در پیروزی
نوجوان سابقه دار که در منطقه سلیمانیه دست به قمه کشی زده بودند، در کمتر از 24 ساعت توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدند.
تاریخ انتشار : 3 اسفند 1394

قمه کشی در خیابان پیروزی

در پی بروز یک فقره شرارت و تخریب و عربده کشی در خیابان پیروزی، خیابان ابوذر که شامگاه 29 بهمن ماه از سوی عده ای از اراذل و اوباش صورت گرفت و منجر به تخریب چندین دستگاه خودرو سواری شهروندان در محله سلیمانیه شد، پرونده ای در این رابطه تشکیل شد. 

تیمی از ماموران تخصصی کلانتری سلیمانیه رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند. ماموران ابتدا ضمن حضور در محل و تحقیقات از اهالی محل، کسبه و شکات و با اطلاعات بدست آمده یکی از عاملین درگیری را که با قمه اقدام به شرارت کرده بود، همان شب دستگیر و شمارش معکوس خود را برای دستگیری دیگر مرتبطین این پرونده از سرگرفتند. 

ماموران پس از اخذ مشخصات سایر متهمین به ادرسهای در اختیار مراجعه که در محل سکونت خود حضور نداشته که با استفاده از منابع اطلاعاتی پاتوق متهمین را شناسایی و با انجام عملیات تعقب و مراقبت پلیسی هر سه نفر شرکت کننده در درگیری در قهوخانه ای در خیابان خراسان دستگیر شدند. 

مته مان خود را به هویت «محمد» که داری سابقه زندان به مدت 4سال به جرم قاپ زنی، «علی» 17 ساله که دارای سابقه زندان به مدت 4 سال به جرم قاپ زنی (2 روز از زندان آزاد شده بود)، «امیر» 18 ساله معرفی نمودند که ماموران متهمین را به محل درگیری منتقل کرده و عاملین تخریب که باعث احساس ناامنی بین شهروندان شده بودند از مردم عذر خواهی کردند. 

سرهنگ محمود مالمیر رئیس کلانتری 121 سلیمانیه درباره این خبر گفت:مته مان پس از بازجویی هایی اولیه جهت سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی گرفتند.

 
 شرور خیابان پیروزی
شرور خیابان پیروزی
 
 شرور خیابان پیروزی
شرور خیابان پیروزی

قمه کشی نوجوانان سابقه دار در خیابان پیروزی + تصاویر

قمه کشی نوجوانان سابقه دار در خیابان پیروزی + تصاویر
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 9 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف