نمناک اخبارورزشی جزئیات قمه کشی در مسابقه فوتبال خمین و دلیجان + عکس
قمه کشی ، بازی خمین و دلیجان
در فینال مسابقات فوتبال استان مرکزی بین تیم های خمین و دلیجان اتفاق تاسف باری رخ داد. یکی از سکونشینان اقدام به قمه کشی برای بازیکن حریف پرداخت که دادستان عمومی استان مرکزی از دستور قضایی برای این فرد خبر داده است.
تاریخ انتشار : 20 اسفند 1396

قمه کشی در مسابقه فینال لیگ فوتبال استان مرکزی

مرحله نهایی لیگ فوتبال استان مرکزی میان دو تیم خمین و دلیجان روز گذشته از ساعت 14 در ورزشگاه آذراب شهر اراک برگزار شد. این مسابقه از این جهت حساس بود که برنده برای حضور در لیگ دسته سوم معرفی می شد و گفته شده که به همین خاطر جنجالی شد!
در اواسط مسابقه یکی از بازیکنان سکونشین به بازیکن حریف حمله ور شد و جالب اینکه این فرد قمه به دست داشت. او با قمه به وسط زمین آمد و جنجال بزرگی درست کرد. این غائله در نهایت با رسیدگی مامورین انتظامی حاضر در محل ختم شد و از یک فاجعه در فوتبال جلوگیری به عمل آمد. گرچه عواقب این پرونده که ضربه ای حیثیتی به فوتبال قلمداد می شود، باید در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال جوبگو باشند.

قمه کشی در فوتبال

قمه کشی در مسابقه فوتبال خمین و دلیجان در اراک

صدور دستور قضایی مبنی بر دستگیری فرد قمه کش در دیدار تیم خمین و دلیجان صادر شد

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مرکزی از صدور دستور قضایی مبنی بر دستگیری فرد قمه کش در دیدار تیم خمین و دلیجان خبر داد.
عباس قاسمی اظهار کرد:در دیدار بین دو تیم فوتبال خمین و دلیجان در ادامه رقابت های لیگ فوتبال استان مرکزی پس از پایان بازی فردی اقدام به  قمه کشی کرد که بلافاصله با وساطت دیگران از وارد شدن صدمه به فرد یا افرادی جلوگیری می شود.
 وی تصریح کرد:این دیدار با نتیجه 2 بر 2 به اتمام رسیده بود که پس از پایان بازی  به دلیل درگیری لفظی بین چند نفر یک نفر با قمه به سمت بازیکنان حمله ور شد که بلافاصله توسط دیگران آرام شود.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مرکزی  بیان داشت:دستور قضایی مبنی بر تعقیب و دستگیری فرد قمه کش صادر شده است.

قمه کشی در فینال مسابقات استان مرکزی

برگرفته از انتخاب، فارس - /م
این مطلب مفید بود ؟ 0 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف