نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون گروه صدا سیما قهرمان فینال مسابقه ادابازی شد
ادابازی ، برنامه خندوانه
در شب فینال مسابقه بزرگ ادابازی در خندوانه دو گروه صدا سیما و جویندگان طلا با یکدیگر به رقابت پرداختند و گروه صدا سیما برنده فینال این دوره از مسابقات ادابازی در خندوانه شد.
تاریخ انتشار : 24 شهریور 1396

رقابت جویندگان طلا با صدا سیما در ادابازی

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته 23 شهریورماه 96 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. رامبد جوان در شب فینال مسابقه بزرگ ادابازی میزبان دو گروه صدا سیما و جویندگان طلا بود.

در شب فینال مسابقه ادابازی چه گذشت

محمد معتضدی و بهزاد قدیانلو در گروه صدا سیما با گروه جویندگان طلا با حضور محمد نادری و ارژنگ امیرفضلی به رقابت پرداختند. گروه جویندگان طلا در کری خوانی توانست 94 رای از تماشاگران دریافت کند و از گروه صدا سیما با 66 رای پیشی گرفت و با یک امتیاز شروع کننده مسابقه بود.

رامبد جوان در ابتدا نشان های دو گروه را اعلام کرد و گفت:گروه جویندگان طلا با 173 نشان و گروه صدا سیما با 238 نشان وارد این مرحله شده اند و این نشان ها نقش مهمی در مراحل دارند.

در مرحله اول مسابقه ادابازی و در بخش حدس زدن کلمات گروه جویندگان طلا توانست 13 امتیاز دریافت کند و گروه صدا سیما با کسب 25 امتیاز از گروه رقیب پیشی گرفت و آماده اجرا در مرحله دوم این مسابقه شد.

 فینال مسابقه ادابازی

فینال مسابقه بزرگ ادابازی با گروه صدا سیما و جویندگان طلا

در مرحله دوم مسابقه و در بخش پانتومیم خوابیده گروه جویندگان طلا بهتر ظاهر شدند و توانستند با کسب امتیاز 7 از گروه صدا سیما با امتیاز 2 پیشی بگیرند و مجموع امتیازات گروه ها تا این مرحله به اختلاف 7 امتیازی رسید .

در مرحله پایانی مسابقه ادابازی گروه جویندگان طلا شروع کننده بودند اما در نهایت با کسب 38 امتیاز مغلوب گروه صدا سیما با 45 امتیاز شدند و در نهایت گروه صدا سیما توانست قهرمان این دوره از مسابقات ادابازی باشد.

کدام گروه برنده مسابقه ادابازی جدید خندوانه شد؟

گروه صدا سیما قهرمان فینال مسابقه ادابازی شد
:
امتیاز : 1.6 تعداد رای : 105
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 34 71
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف