قهرمان بدنسازی

قهرمان بدنسازی ایران چگونه کشته شد؟ + عکس

تاریخ انتشار : 14 مرداد 1397کد مطلب : 56046زمان مطالعه : 2 دقیقه
قهرمان بدنسازی کشور که در برنامه قویترین مردان ایران مقام کسب کرده بود با شلیک گلوله از تفنگ ساچمه ای به قتل رسید.

پرونده به قتل رسیدن قهرمان بدنسازی ایران

ایران: در این حادثه که نیمه شب پنجشنبه 11 مرداد رخ داد جوانی به نام علی که از قهرمانان بدنسازی کشور بود و در برنامه «قویترین مردان ایران» نیز مقام کسب کرده بود با شلیک گلوله از تفنگ ساچمه ای به قتل رسید و در این رابطه دو نفر از دوستانش دستگیر شدند. از آنجایی که متهم در شب حادثه مشروب خورده و حال جسمی خوبی نداشت صبح دیروز برای تحقیقات به شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد.

قهرمان بدنسازی

اردلان، متهم اصلی پرونده در تحقیقات گفت:هیچ چیز به یاد ندارم، تنها چیزی که به خاطر دارم این بود که با علی و بابک داخل اتاق نشسته بودیم و پس از آن خودم را در کلانتری دیدم. اصلاً نمی دانم در این مدت چه اتفاقی افتاد. اسلحه را سه سال پیش خریدم و یکبار هم، همان سه سال قبل در لواسان آن را امتحان کردم و دیگر از آن استفاده نکردم. به غیر از این اسلحه شکاری که مجوز هم دارد یک اسلحه بادی هم داشتم که آن را از فروشگاه لوازم ورزشی خریده بودم. 

بابک، دوست مقتول ومتهم، تنها شاهد این جنایت است. وی به تشریح جزییات شب حادثه پرداخت. 

چند وقت است مقتول را می شناسی؟  

20 سالی می شود.علی مربی باشگاه بدنسازیمان بود. پس از مدتی خودمان باشگاه زدیم. من و علی ساکن تهرانپارس هستیم و اردلان در غرب تهران سکونت دارد. چند روز بعد عروسی خواهرم است، آن شب برای علی کارت عروسی بردم و بعد باهم به خانه اردلان رفتیم تا به او هم کارت عروسی بدهیم. اردلان ما را به خانه اش دعوت کرد. برای اولین بار به خانه او رفتیم. 

چه مدت آنجا بودید؟  

نیم ساعتی نشسته بودیم که همسرم زنگ زد و سراغم را گرفت. خانه اردلان دوبلکس است. به سرویس بهداشتی رفتم تا آبی به سر و صورتم بزنم. وقتی برگشتم اردلان را دیدم که اسلحه اش را به طرف علی گرفته است. به او گفتم چکار می کنی؟ اردلان به علی گفت تکان بخوری شلیک می کنم. علی با تعجب به او گفت چکار می کنی؟ ناگهان اردلان شلیک کرد، شدت تیراندازی در حدی بود که در خانه هم تخریب شد. هیچ اختلاف و درگیری نبود و اردلان بی دلیل شلیک کرد. 

بعد چه اتفاقی افتاد؟  

اردلان اسلحه را زیر تخت در اتاق خواب پنهان کرد و خواست از خانه فرار کند. علی داد زد کمکم کنید. اردلان بعد از تیراندازی از خانه خارج شد، دنبال او رفتم و چند بار در راه با هم درگیر شدیم تا اینکه سرانجام داخل حیاط او را گرفتم. بعد هم به اورژانس و پلیس زنگ زدم و علی را به بیمارستان بردند که متأسفانه فوت کرد. 

قبلاً اسلحه را دیده بودی؟  

نه؛ اصلاً، اولین بار بود به خانه او می رفتم. 

مقتول ورزشکار بود؟  

بله، او چندین مقام قهرمانی در بدنسازی داشت و در مسابقه قوی ترین مردان ایران هم شرکت کرده بود. 

اردلان و بابک به دستور بازپرس محسن مدیر روستا بازداشت شدند و برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان اداره دهم قرار گرفتند.

انتهای پیام/م

نحوه به قتل رسیدن قهرمان بدنسازی ایران

3.67
این مطلب مفید بود ؟52
برچسب :
وبگردی