نمناک ورزشگوناگون پیشنهاد مربیگری عراق به قهرمان شیرجه ایران
شیرجه ایران ، فدراسیون عراق
مسئولان فدراسیون عراق به یکی از قهرمانان شیرجه ایران که مقام سوم مسابقات قهرمانی آسیا را کسب کردند مبلغ چشم گیری را پیشنهاد دادند.
تاریخ انتشار : 2 آذر 1395

پیشنهاد چشم گیر عراقی ها به قهرمان شیرجه ایران

تیم ملی شیرجه ایران با ترکیب شهنام نظرپور و مجتبی ولی پور به سرمربیگری قائم میرابیان توانست در شیرجه هماهنگ سکوی 10 متر برای نخستین بار در تاریخ شیرجه کشورمان به مدال برنز مسابقات قهرمانی آسیا دست پیدا کند. چین و ژاپن به ترتیب مقام اول و دوم را کسب کردند.
 
در پایان این مسابقات مسئولان فدراسیون عراق مذاکراتی را با شهنام نظرپور انجام دادند و از وی خواستند تا در قبال مبلغی چشم گیر به عراق بیاید تا به عنوان مربی و بازیکن برای آنها کار کند، اما این پیشنهاد عراقی ها تا کنون از سوی قهرمان شیرجه ایران رد شده است.
 
این در حالی است که متاسفانه در ایران حمایت چندانی از شیرجه روهای نمی شود و اکثر آنها درآمدی از طریق این رشته ورزشی ندارند. با وجود اینکه مسئولان فدراسیون تلاش می کنند تا همیشه حامی ورزشکاران زیرمجموعه خود باشند، اما واقعیت این است که فدراسیون نشین ها به تنهایی نمی توانند در حد یک قهرمان حامی ورزشکاران خود باشند.
 
شیرجه ایران

قهرمان شیرجه ایران

 شاید باور این موضوع کمی سخت باشد که مجتبی ولی پور و شهنام نظرپور با کمترین امکانات توانستند روی سکوی سوم آسیا قرار بگیرند، چراکه ایران در بخش دایو استاندارد هم با کمبودهایی روبرو است.

پیشنهاد مربیگری عراق به قهرمان شیرجه ایران

پیشنهاد مربیگری عراق به قهرمان شیرجه ایران
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از فارس -/ر
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف