نمناک ورزشلیگ برتر چرا مهدی طارمی اینقدر قهر میکند ؟
مهدی طارمی ، سپاهان
مهدی طارمی در بازی با سپاهان به خاطر زدن ضربه پنالتی قهر کرد و در شادی پس از گل شرکت نکرد, دلیل قهر مهدی طارمی میتواند چیز دیگری باشد.
تاریخ انتشار : 29 بهمن 1395

قهر مهدی طارمی در صحنه پنالتی

مهدی طارمی در روزی که در دو صحنه کلیدی بازی توانست از بازیکنان سپاهان پنالتی بگیرد، در صحنه اول با همکاری جالب خود و رامین رضاییان گل اول تیمش را در صحنه ای جالب توجه وارد دروازه سپاهان کرد. در صحنه دوم انتظار داشت پنالتی ای که با زرنگی از کاپیتان سپاهان و داور گرفت خودش بزند. اما برانکو ایوانکوویچ این اجازه را به او نداد تا رامین رضائیان بار دیگر پشت ضربه بایستد.

مهدی طارمی پس از به ثمر رسیدن گل دوم تیمش در بازی با سپاهان به نشانه قهر در شادی پس از گل شرکت نکرد.

 
مهدی طارمی بازیکن پرسپولیس زننده یکی از گل های این تیم در بازی با سپاهان بود. او البته در شرایطی این گل را زد که رامین رضاییان خودش می توانست ضربه پنالتی را بزند و آن را به طارمی پاس ندهد.
مهدی طارمی

قهر مهدی طارمی

 
در بازی با سپاهان وقتی پرسپولیس برای دومین بار صاحب ضربه پنالتی شد، طارمی اصرار می کرد که پنالتی را خودش بزند. اما رضاییان اجازه چنین کاری را به او نداد و خودش ضربه را زد. این اتفاق باعث شد طارمی قهر کند و در شادی پس از گل هم شرکت نکرد.
 
اما طارمی چرا چنین کاری می کند؟ او با 11 گل زده در رده دوم بهترین گلزنان لیگ برتر است. قطعا طارمی به این فکر می کند که هرچه زودتر به ساسان انصاری 13 گله برسد اما او به عنوان یک فوتبالیست حرفه ای باید به این مسئله هم فکر کند که چنین رفتارهایی می تواند به پرسپولیس که در کورس قهرمانی است لطمه بزند.
 

معمولا وقتی از مهاجمان سوال می شود که چقدر علاقه به گلزنی دارند، می گویند موفقیت تیم برایشان مهم تر است. اما به نظر می رسد فلسفه مهدی طارمی اینگونه نیست و او بیشتر از موفقیت پرسپولیس، به آقای گلی خودش فکر می کند.

چرا مهدی طارمی اینقدر قهر میکند ؟

چرا مهدی طارمی اینقدر قهر میکند ؟
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 22
برگرفته از خبر آنلاین -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 16 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف