نمناک ورزشفوتبال دلیل قهر کمال کامیابی نیا از پرسپولیس
کمال کامیابی نیا ، اینستاگرام بازیکنان پرسپولیس
کمال کامیابی نیا که در تمرینات پرسپولیس غایب بود نشان میداد که از چیزی ناراحت است و وقتی پست های اینستاگرامش را پاک کرد ثابت شد که قهر کرده است.
تاریخ انتشار : 30 تیر 1395

چرا کامیابی نیا پست های اینستاگرامش را پاک کرد؟

کمال کامیابی نیا بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس پس از غیبت در تمرینات این تیم ، در اقدامی عجیب تمامی عکس های اینستاگرام خود را پاک کرد.

کمال کامیابی نیا

عکس کمال کامیابی نیا

گفتنی است؛ کمال کامیابی نیا جزو بازیکنانی است که باشگاه پرسپولیس تمایل به تمدید قرارداد با او را دارد و برای این مساله به باشگاه دعوت شده بود. اما پیشنهاد مالی اعلام شده به او مورد قبول وی واقع نشد و به گونه ای بود که باعث ناراحتی این هافبک ملی پوش شد و او در تمرین روز گذشته نیز حضور نیافت.
یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس مدعی است او به دلیل بیماری دخترش در تمرین دیروز غایب بود اما یکی از بازیکنان این تیم که از دوستان نزدیک کامیابی نیا هم هست درد زانو را عامل غیبت او عنوان کرد.
به همین دلیل کامیابی نیا تمام پست های اینستاگرامی خود را پاک کرد و باید دید این اختلاف نظر بین طرفین چگونه برطرف خواهد شد.
 
 
 کمال کامیابی نیا

اینستاگرام کمال کامیابی نیا

 
 

دلیل قهر کمال کامیابی نیا از پرسپولیس

دلیل قهر کمال کامیابی نیا از پرسپولیس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف