نمناک ورزشفوتبال قوانین سربازی ورزشکاران تغیر نکرده است !
سربازی ورزشکاران ، شرایط سربازی ورزشکاران
گفته شده بود که ورزشکاران می توانند در باشگاه های خود خدمت سربازی را ادامه دهند اما کمالی اعلام کرد که قانون سربازی ورزشکاران هیچ تغیری نکرده است.
تاریخ انتشار : 21 فروردین 1396

قوانین سربازی ورزشکاران هیچ تغیری نکرده است

رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح با تاکید بر اینکه قوانین مربوط به سربازی ورزشکاران تغییری نکرده است، توضیحاتی را در این خصوص ارائه کرد.
سردار موسی کمالی در پاسخ به سوالی مبنی بر خبری که اخیرا منتشر شده و از تغییر شرایط سربازی ورزشکاران خبر داده بود، اظهار کرد:اینکه باشگاه های غیرنظامی بتوانند از سربازان ورزشکار استفاده کنند صحت نداشته و قوانین مربوط به سربازی ورزشکاران تغییری نکرده است.

سربازی ورزشکاران

سربازی ورزشکاران


وی تصریح کرد:کماکان مشمولان ورزشکاری که برای سربازی اعزام می شوند می توانند خدمت سربازی خود را در تیم های نظامی بگذارنند.
رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح درباره مشمولان عضو تیم های ملی نیز گفت:کسانی که عضو تیم ملی هستند و وزارت ورزش آنان را تحت عنوان سرباز قهرمان معرفی کند در صورت درخواست به نیروهای مسلح و موافقت آنان این افراد به فدراسیون های مربوطه واگذار می شوند.

قوانین سربازی ورزشکاران تغیر نکرده است !

قوانین سربازی ورزشکاران تغیر نکرده است !
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از ایسنا/ک.ک
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف